021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

 

تحویل فوری

مرکز نوین سمعک ، کلینیک معتبر شنوایی سنجی در زمینه انجام تست های شنوایی و فروش سمعک با قیمت مناسب و فروش اقساطی انواع مختلف سمعک های پشت گوشی و داخل گوشی فعالیت می کند.تحویل فوری سمعک

مشتریان میتوانند 5۰% از قیمت اصلی سمعک را به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 6 الی 12 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین یکی دیگر از خدمات نوین سمعک به مراجعه کنندگان تحویل فوری سمعک ، و ارایه تمامی خدمات 2 تا 5 ساله ی سمعک (بسته به نوع سمعک و گارانتی) شما میباشد.

مراحل تحویل فوری سمعک

تحویل سمعک دارای چند مر حله می باشد :

در مرکز نوین سمعک، کلینیک معتبر شنوایی سنجی در قیطریه، ابتدا کارشناسان نوین سمعک از مراجعه کنندگان تست شنوایی می گیرند، و پس از مشخص شدن نوع و میزان کم شنوایی ، انتخاب بهترین سمعک را بر اساس نیازهای شنوایی، فردی و سبک زندگی فردی، به مراجعه کنندگان، مشاوره می دهند.

پس از تعیین نوع سمعک چه از نوع سمعک پشت گوشی یا داخل گوشی، از مجرای گوش مراجعه کنندگان قالب اولیه گرفته می شود و سپس قالب اولیه برای ساخت قالب ثانویه برای سمعک پشت گوشی یا پوسته سمعک داخل گوشی، به لابراتوار و شرکت های سمعک فرستاده می شود.

به طور معمول تحویل سمعک بعد از قالب گیری، حداقل دو روز طول می کشد تا آماده تحویل شود.

اما در مرکز نوین سمعک در راستای رفاه حال مراجعه کنندگان و ممتاز بودن در زمینه ی ارایه خدمات به مشتریان، در صورت نیاز مبرم شما به تحویل سریع و فوری سمعک ، می توانیم مراحل تحویل سمعک را به یک روز تقلیل دهیم و در همان روز تحویل شما مراجعه کنندگان عزیز دهیم.

لازم به توضیح است که مرکز نوین سمعک بابت تحویل فوری سمعک، هیچ هزینه ی اضافی از مراجعه کنندگان دریافت نمی کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق تماس تلفنی، ایمیل، تلگرام و واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و به صورت آنلاین مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تحویل فوری سمعک
[تعداد: 26   میانگین: 4.8/5]
Call Now Button