021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

سمعک یونیترون

نوین سمعک نمایندگی سمعک یونیترون در تهران

سمعک یونیترون کانادا دارای انواع سمعک در تمامی مدل های سمعک میباشد و کیفیت صدای خوبی دارد و تمامی رده های قیمتی این برند سمعک با قیمت مناسب موجود دارد و نگران قیمت سمعک با این برند نباشید.

محصولات این شرکت توسط متخصصان شنوایی سنجی به فروش میرسد و برند سمعک یونیترون نیز مانند برند فوناک لز زیر شاخه های SONOVA هستند و پیشرو در خدمات رسانی به افراد دارای مشکلات کم شنوایی می باشند.

همانطور که در برند سمعک فوناک به شما توضیح دادیم گروه SONOVA شامل 30 شرکت سازنده میباشد و در بسیاری از کشور های قاره آمریکا اروپا و همینطور در جنوب آسیای شرقی امکانات تحقیقاتی برای افراد با ویژگی های خاص قرار دارد.

سمعک یونیترون کوانتوم

نوین سمعک نمایندگی سمعک یونیترون در ایران است و سمعک‌های یونیترون را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عالی همراه با پکیج خدماتی رایگان ارائه می دهد.سمعک یونیترون کوانتوم

مرکز نوین سمعک تعدادی از گروه های سمعک یونیترون را در این قسمت برای شما به نمایش می گذارد. امیدوارم این مطالب برای شما مفید واقع شود و در صورت نیاز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران نوین سمعک تماس حاصل فرمایید.سمعک یونیترون کوانتوم

مدل های سمعک یونیترون

MOXI FIT R

با کوچکترین سمعک قابل شارژ جهان آشنا شوید با طراحی بسیار جالب و زیبا از مکالمات و ویژگی های یک سمعک بسیار خوب لذت ببرید.نمایندگی سمعک یونیترون در تهران

امکانات سمعک یونیترون MOXI FIT R

شارژ یک شب و لذت بردن از 24 ساعت + گوش دادن بدون وقفه

یک باتری قابل شارژ که بعد از یک سال تمام می شود به جای 100 باتری سنتی

باتری قابل شارژ 100٪ قابل بازیافت است

تکنولوژی انقلابی در شفافیت مکالمات و کیفیت صدای طبیعی را فراهم می کند

ساده ترین و کوچکترین سمعک با طراحی بی نظیر و زیبا

STRIDE

سمعک یونیترون

برند سمعک یونیترون پیشرو در جهانی سازی و همواره در حال پیشرفت بوده.

تکنولوژی به کار رفته در مدل stride بدون شک این مدل را به یکی از بهترین سمعک های حال حاضر دنیا در رده دیجیتال مبدل کرده است .

این سمعک فوق العاده کاملا بیمار محور بوده و با توجه به خواسته های بیمار طراحی شده است و در انواع مختلف سمعک داخل گوشی و انواع سمعک پشت گوشی وجود دارد .

یک نوع از سمعک های stride به صورت سمعک های RIC موجود هستند که به صورت شارژِی در بازار برای بیماران طراحی شده است.

مدل SHINE سمعک یونیترون

سمعک یونیترون

تعدادی بسیار کمی از بیماران که به دنبال سمعک پشت گوشی برای افت های شنوایی متوسط تا شدید هستند و همچنین یکی از خواسته ی آن ها یک سمعک خوب با قیمت ارزان یا سمعک با قیمت ارزان نیاز دارم و من در مورد سمعک SHINE به ایشان مشاوره میدهم .

این سمعک با قیمت کم ولی بسیار ارزشمند با توجه به تکنولوژی و قیمتی که این سمعک دارد بسیار پر طرفدار ظاهر شده است.

ویژگی های سمعک SHINE دارد Trivantage Unitron نام دارد که برای افزایش راحتی گوش دادن به صدا در موقعیت های خاص را فراهم میکند.

تقویت سخنرانی

صدای گفتاری را در موقعیت های بسیار خاص مانند تعدد افراد و نویز زمینه برای شما زیاد میکند تا راحتی شنوایی شما فراهم شود.قیمت سمعک یونیترون

اگر صدایی بسیار بلند مانند انفجار و یا صدا های ناگهانی که برای شنوایی هم مضرر است اتفاق بیوفتد این سمعک با قابلیت و تکنولوژی ای که دارد میتواند صدا را برای شما کم کند تا صدای ناگهانی به شنوایی شما آسیب نرساند.تنظیم سمعک یونیترون

معمولا سمعک هایی که قدرت بالایی تولید میکنند اصطلاحا در کنار صدا به دلیل جرم گوش و یا قالب گوش سوت بزنند و باعث ناراحتی خود فرد و یا اطرافیان بشوند. سمعک SHINE با مدار فیدبک گیری قوی که دارد باعث کاهش صدای سوت و یا کامل آن را از بین میبرد.تنظیم سمعک یونیترون

میکروفن های جهت دار این سمعک باعث افزایش درک گفتار شما متناسب با موقیعت های خاص می باشد و شما از سمعک خود نهایت استفاده را میتوانیدد ببرید.

MOXI ALL

سمعک یونیترون

خصوصیات سمعک یونیترون MOXI ALL

یک سمعکی که تمام ویژگی های لازم برای شنیدن را در خود جای داده. این نوع دارای باطری قابل شارژ میباشد و شما به راحتی میتوانید یک سمعک بسیار خوب با تمام قابلیت هایی که دارد را برای یک شنوایی شفاف در اختیار داشته باشید .

در هنگام گفت و گو با افراد دیگر مشکلی در شنیدن اصوات را ندارید.برای مکالمه مستقیم با تلفن هیچ مشکلی برای اتصال به سمعک ندارید.

با یک بار شارژ در طول شب و هنگام خوابیدن دیگر تا 24 ساعت نیازی به شارژ دوباره سمعک ندارید.سمعک یونیترون کوانتوم

با این نوع بدون هیچ وسیله ی جانبی میتوانید به تلویزیون ها و وسایل صوتی بیسیم متصل شوید و از صدای مستقیم و استریو که از خود سمعک می آید لذت ببرید .

برای خرید این سمعک با قیمت متوسط نیازی به فکر کردن نیست. اگر شما به فکر خرید سمعک با 4 الی 5 میلیون هستید سمعک تمام ویژگی هایی که بدنبالش هستید را در خود جای داده است .

MOXI NOW

بله کوچکترین سمعک حال حاضر دنیا اینجاست. عملا این سمعک در پشت گوش شما به شکل یک سمعک نامریی دیده میشود چون بسیار کوچک و با کیفیت و شفافیت بالا شما از شنیدن اصوات لذت فراوانی خواهید برد.نمایندگی سمعک یونیترون در تهران

سمعک یونیترون

مدل MAX سمعک یونیترون

سمعک یونیترون

مدل MAX مجهز به حداکثر قدرت و محافظت از شنوایی انسان عمل میکند.

در انواع مدل های پشت گوشی این سمعک اگر دچار شما مشکل شنوایی شدید تا عمیق دارید و نمیتواند بعضی کلمات را بشنوید با این سمعک دیگر نگران کم شنوایی خود نباشید.

چون ویژگی های برای کم شنوایی های عمیق و شدید در این سمعک ارایه شده که شما میتوانید از آن ها به نحو احسن استفاده نمایید و مطمعن باشید که صدای سمعک به باقیمانده شنوایی شما آسیب نمی رساند .

مفهوم شنیدن حداکثر

شما باید با گوش حال خود بشنوید تا ارتباط برقرار کنیدو همینطور از صدا های محیط اطراف خود را آنالیز کنید تا بتوانید از علایم و نشانه های حاضر در محیط آگاهی پیدا کنید .

شنیدن صدای بیشتر

از همان ابتدا ی طراحی این سمعک هدف کمک رسانی به افرادی بود که کم شنوایی عمیق تا شدید داشتند. شما به راحتی با سمعک قدرتمند MAX تمام اصوات را با جزییات میتوانید بشنوید.تنظیم سمعک یونیترون

بدون هیچ سوت اضافی و یا خش خش که معمولا در سمعک های قدیمی وجود داشت شما صدا های محیطی را می شنوید به صورت خودکار در هنگام استفاده از تلفن صدای تماس گیرنده را در هر دو گوشی که سمعک وجود دارد بدون نیاز به لوازم جانبی بشنوید.تنظیم سمعک یونیترون

امیدوارم این مطالب مفید واقع شده باشد در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سمعک با قیمت مناسب میتوانید با مرکز نوین سمعک تماس حاصل فرمایید.قیمت سمعک یونیترون

[تعداد: 55   میانگین: 4.9/5]
Call Now Button