021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

فروش اقساطی سمعک

مرکز نوین سمعک با طرح فروش اقساطی سمعک این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید پس از خرید سمعک هزینه سمعک مورد نظرتان را بصورت اقساط ۱۲ ماهه و بدون بهره پرداخت کنید.

 

آمارهای رسمی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی حکایت از رشد روز افزون کم شنوایی ناتوان‌ کننده طی سال‌ های گذشته به خصوص در پنج سال اخیر دارد که از ۳۶۰ میلیون نفر در سال ۲۰۱۳ به ۴۶۶ میلیون نفر طی سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.

متاسفانه دو سوم افراد دچار کم شنوایی در کشور های در حال توسعه زندگی می‌کنند. 

 

فروش اقساطی سمعک

 

دلایل اصلی رشد میزان کم شنوایی در جهان طی این سال‌ ها عبارتند از :

 

افزایش جمعیت سالمندی، افزایش عوامل خطر مانند ابتلا به عفونت‌های گوشی و دیگر عفونت‌ها و همچنین بیماری‌های دیگر گوش، استفاده بی‌رویه و نابجا از دارو های آسیب رسان به گوش داخلی، مصرف ناصحیح و بیش از حد از آنتی بیوتیک‌ های اتوتوکسیک (آسیب رسان به گوش) آمینوگلیکوزیدی، قرار گرفتن افراد در معرض اصوات بلند مثل محیط ‌های شغلی و تفریحی و استفاده بی‌رویه از تلفن‌های همراه و دستگاه‌های صوتی شخصی در اماکن تفریحی و محل کار و دیگر محیط ها می باشد.

 

در صورت عدم درمان دارویی یا جراحی کم شنوایی، سمعک گزینه اصلی برای بهبود شنوایی می باشد.

سمعک باعث بهبود شنوایی و سهولت در برقراری ارتباط شده و در نتیجه منجر به بهبود کیفیت زندگی افراد کم شنوا می شود.

از طرف دیگر با توجه به بالا بودن قیمت سمعک و پوشش محدود بیمه های درمانی به ویژه در کشورهای در حال توسعه از جمله در کشور عزیزمان ایران، نیازمندان به خرید سمعک و کاربران سمعک را با مشکلاتی مواجه کرده است.فروش اقساطی بلند مدت سمعک

 

با توجه به خسارات جبران ناپذیر کم شنوایی های درمان نشده، مرکز نوین سمعک در راستای خدمت رسانی به هموطنان گرامی، علاوه بر فروش سمعک با قیمت های مناسب، برای هموطنانی که توانایی پرداخت کل هزینه سمعک را ندارند، شرایط اقساطی ویژه ای را برای تهیه سمعک قسطی مناسب با مشکلات شنوایی مراجعه کنندگان در نظر گرفته است. س

 

 

فروش اقساطی سمعک

فروش اقساطی سمعک

فروش اقساطی سمعک بصورت بلند مدت

 

در حال حاضر با توجه به وجود انواع مختلف سمعک ها با مدل ها و قیمت های  متنوع و احساس نیاز به خرید سمعک برای مراجعه کنندگان با مشکل شنوایی، مسئله قیمت سمعک بسیار حائز اهمیت می باشد. قیمت سمعک به عوامل مختلفی مانند : تکنولوژی به کار رفته در سمعک، میزان قدرت سمعک ، کیفیت صدای سمعک و … بستگی دارد.

 

در مرکز نوین سمعک هدف پرسنل در درجه اول انتخاب مناسب ترین سمعک بر اساس میزان و نوع کم شنوایی، نوع سبک زندگی فرد، نیازهای فردی و بودجه مراجعه کنندگان می باشد.

با در نظر گرفتن فاکتورهای ذکر شده، مناسب ترین سمعک انتخاب و در صورت تمایل خریدار برای پرداخت هزینه سمعک به صورت اقساطی نیز پذیرفته می شود.

 

مرکز نوین سمعک با طرح فروش اقساطی سمعک این امکان را برای شما مراجعه کنندگان عزیز فراهم آورده تا بتوانید پس از خرید سمعک ، هزینه سمعک مورد نظرتان را بصورت اقساطی پرداخت کنید.

 

در فروش اقساطی بلند مدت سمعک، بر حسب قیمت سمعک ، هزینه ی سمعک  در 12 ماه از مراجعه کنندگان دریافت می شود.

نحوه قسط بندی توسط خود مراجعه کنندگان تعیین می شود.فروش قسطی سمعک هوشمند

بدین صورت که برای مثال می تواند مراجعه کننده به صورت ماهانه بخشی از هزینه سمعک را پرداخت و یا به صورت هر 3 ماه یک بار این کار را انجام دهد.

 

فروش قسطی سمعک کوتاه مدت

 

در فروش اقساطی کوتاه مدت سمعک، بر حسب قیمت سمعک، هزینه ی سمعک در 6 ماه از مراجعه کنندگان دریافت می شود. لازم به ذکر است که در مرکز نوین سمعک خرید اقساطی بدون بهره و سود انجام می شود و مراجعه کنندگان از این نظر نگران نباشند.

 

فروش اقساطی به چه سمعک هایی تعلق می گیرد؟

 

در مرکز نوین سمعک در راستای خدمت رسانی و تسهیل خرید برای مراجعه کنندگان گرامی، شرایط خرید اقساطی برای تمامی انواع مدل های سمعک دیجیتال، هوشمند، داخل گوشی، پشت گوشی، نامرئی با برند ها (زیمنس، ویدکس، اتیکون و …) و تکنولوژی های مختلف در انواع مختلف سمعک پشت گوشی، سمعک داخل گوشی و … موجود در این مرکز، ارایه می گردد.

 

خرید قسطی سمعک

 

 

آیا امکان خرید اقساطی سمعک برای هر سمعکی وجود دارد؟

 

سوالی که بیشتر مراجعه کنندگان از ما می پرسند این است که فروش سمعک بصورت اقساطی چه محدوده ی قیمتی از سمعک ها را شامل می شود؟ مرکز نوین سمعک در جواب مراجعه کنندگان یا تماس گیرندگان عزیز اعلام می نماید که شرایط خرید اقساطی سمعک فارغ از قیمت سمعک می باشد و مراجعه کنندگان می توانند سمعک های مدل بالاتر و گرانتر و حتی سمعک های ارزان را نیز به صورت اقساطی خرید نمایند.

و نحوه پرداخت اقساط فروش سمعک قسطی برای تمامی محدوده قیمتی از سمعک های ارزانتر تا گرانتر یکسان می باشد.

 

خرید اقساطی سمعک پشت گوشی و داخل گوشی

 

در مرکز نوین سمعک هیچ محدودیتی از نظر فروش اقساطی سمعک چه از نوع سمعک داخل گوشی و چه از نوع سمعک پشت گوشی یا مدل های دیگر وجود ندارد و شرایط برای همه ی انواع مدل ها و برند ها با تکنولوژی های مختلف مشابه می باشد.

 

فروش قسطی سمعک هوشمند

 

در مرکز نوین سمعک، فروش سمعک بصورت اقساطی علاوه بر سمعک های نیمه دیجیتال و دیجیتال، شامل سمعک های هوشمند و وایرلس نیز می شود.فروش قسطی سمعک هوشمند

مراجعه کنندگان عزیز در نظر داشته باشند که سمعک های هوشمند به دلیل تکنولوژی پیشرفته تر و کیفیت صدای بهتر، قیمت بالاتری از سایر سمعک های رده پایین دارند و بنابراین اقساط آنها کمی بیشتر از سمعک های دیجیتال می باشد.

 

جهت اطلاع از جزئیات شرایط خرید اقساطی سمعک کافیست با کارشناسان نوین سمعک تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به مرکز نوین سمعک در تهران مراجعه کنید. 

 

[تعداد: 87   میانگین: 4.9/5]
Call Now Button