021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها

کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک > قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها

بدین منظور بیشتر افرادی که برای خرید سمعک می خواهند اقدام کنند شاید اولین سوالشان این باشد: ایا خرید سمعک با بیمه امکان پذیر هست؟ آیا بیمه کمک هزینه ای برای خرید سمعک پرداخت می کند؟ در این مطلب سعی کرده ایم اطلاعات لازم برای شما بازدید کنندگان عزیز در مورد قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها فراهم آورده و توضیحات لازم را ارایه دهیم.

یکی از مشکلاتی که مراجعه کنندگان به هنگام خربد سمعک مواجه می شوند، قیمت بالای سمعک است.

بیمه های درمانی

قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها

ق

بر اساس آمار مراجع معتبر، حدود 14 تا 31 درصد از افراد کم شنوا جهت دریافت سمعک اقدام می‌کنند. بیمه تامین اجتماعی

به عبارتی از هر 5 نفر نیازمند به استفاده از سمعک 4 نفر سمعک نمی‌گیرند. این آمار در کشور‌های پیشرفته است و در کشور‌های در حال توسعه و ایران آمار استفاده از سمعک در کم شنوایان بسیار پایین است.

 

یکی از دلایل اصلی پایین بودن میزان خرید در ایران، بالا بودن قیمت می باشد و از موانع اصلی خرید می باشد. به این دلایل برخی از کسانی که به دنبال خرید هستند به دنبال خرید سمعک با بیمه می باشند.قشش نمی دهند، خوشبختانه اکثر این شرکت ها بخشی از هزینه ی خرید سمعک را می پردازند. در ادامه مطلب به بررسی قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها خواهیم پرداخت. بیمه تامین اجتماعی

مدارک لازم برای سمعک با بیمه

مدارک لازم برای خرید سمعک با بیمه

 

مدارک لازم جهت ارایه به بیمه و اخذ هزینه خرید سمعک عبارتند از :

فاکتور معتبر خرید سمعک

نسخه پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در دفترچه بیمه درمانی همراه با مهر و امضا و تاریخ و کارت گارانتی سمعک به همراه فاکتور معتبر خرید، شما تحویل داده می شود.

گارانتی بین المللی سمعک

تست شنوایی سنجی که توسط متخصصین شنوایی شناس برای شما انجام می شود.

نتیجه تست شنوایی

گواهی پزشک متخصص گوش حلق و بینی

قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها

مرکز نوین سمعک جهت سهولت مراجعه کنندگان، مدارک لازم جهت ارایه به بیمه های درمانی را در صورت خرید سمعک با بیمه در اختیار خریداران عزیز می گذارد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.بیمه تامین اجتماعی

پوشش بیمه

میزان پوشش بیمه سمعک در شرکت های بیمه

لیست سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد با بیمه برای خرید سمعک.

بیمه سلامت و خرید سمعک

بیمه سلامت برای خرید سمعک با بیمه به ازای یک گوش مبلغ 880000 تومان و برای کودکان زیر 6 سال برای خرید 2 سمعک در صورت افت شنوایی دو طرفه مبلغ 1760000 تومان می پردازد.

تامین اجتماعی و بیمه سمعک

بیمه سلامت برای خرید سمعک به ازای یک گوش مبلغ 880000 تومان و برای کودکان زیر 6 سال برای خرید 2 سمعک در صورت افت شنوایی دو طرفه مبلغ 1760000 تومان می پردازد.

خدمات درمانی کارکنان دولت

بیمه خدمات درمانی کارکنان دولت برای خرید سمعک برای یک گوش مبلغ 880000 تومان و برای کودکان زیر 6 سال برای خرید 2 سمعک (افت شنوایی دوطرفه) مبلغ 1760000 تومان می پردازد.

خدمات درمانی نیروهای مسلح

بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح در مجموع مبلغ 1200000 تومان و برای جانبازان نیروهای مسلح مبلغ 1400000 تومان پرداخت می کند.

سازمان شهرداری

بیمه سازمان شهرداری به ازای هر گوش مبلغ 900000 تومان تقبل می کند، در صورت خرید سمعک دو گوشی مبلغ 1800000 تومان پرداخت می کند.

بیمه دانا

بیمه دانا مبلغ مشخصی برای تعرفه سمعک تعیین نکرده است. مبلغ کمک هزینه سمعک این سازمان ها بستگی به نوع قرارداد آنها با سازمان ها و ارگان های مختلف دارد.

بیمه البرز

بیمه البرز مبلغ مشخصی برای تعرفه سمعک تعیین نکرده است. مبلغ کمک هزینه سمعک این سازمان ها بستگی به نوع قرارداد آنها با سازمان ها و ارگان های مختلف دارد.

بیمه آسیا

بیمه آسیا مبلغ مشخصی برای تعرفه سمعک تعیین نکرده است. مبلغ کمک هزینه سمعک این سازمان ها بستگی به نوع قرارداد آنها با سازمان ها و ارگان های مختلف دارد.

بیمه میهن

تعرفه بیمه سمعک مبلغ 500000 تومان به ازای هر گوش می باشد.(1 میلیون تومان در مجموع) برای کسب اطلاعات بشتر در مورد قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها با ما تماس بگیرید.

قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها

بیمه پارسیان

بیمه پارسیان به ازای خرید سمعک، برای هر گوش مبلغ 700000 تومان پرداخت می کند.

سمعک با بیمه بیمه ایران

بیمه ایران مبلغ مشخصی برای تعرفه سمعک تعیین نکرده است. مبلغ کمک هزینه سمعک این سازمان ها بستگی به نوع قرارداد آنها با سازمان ها و ارگان های مختلف دارد.

شرکت هواپیمایی ماهان

سازمان هواپیمایی ماهان مبلغ 1000000 تومان جهت کمک هزینه و تعرفه بیمه سمعک به کاربران دارای بیمه درمانی پرداخت می کند. کاربران با ارائه فاکتور معتبر کمک هزینه خود را دریافت می کنند.

شرکت های هواپیمایی

بیمه شرکت های هواپیمایی به ازای خرید سمعک ، برای هر گوش مبلغ 250000 تومان پرداخت می کند.

بانک سپه

بیمه بانک سپه مبلغ 3000000 تومان برای هر گوش به عنوان تعرفه بیمه سمعک به دارندگان بیمه تکمیلی پرداخت می کند.

بانک ملی

بیمه بانک ملی در مجموع مبلغ 2200000 تومان بابت تعرفه سمعک پرداخت می کند. همچنین بیمه بانک ملی به دارندگان بیمه تکمیلی بانک ملی، سالانه مبلغ 270000 تومان به عنوان کمک هزینه برای خدمات و تعمیرات سمعک به کاربران سمعک پرداخت می کند.

بانک ملت

بیمه بانک ملت در صورت خرید یک سمعک برای یک گوش مبلغ 1800000 تومان و در صورت دوطرفه بودن مشکل شنوایی برای خرید دو سمعک مبلغ 2700000 تومان پرداخت می کند.

بانک صادرات

بیمه بانک صادرات مبلغ 3000000 تومان به عنوان تعرفه بیمه سمعک به دارندگان بیمه تکمیلی پرداخت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها با ما تماس بگیرید.

قیمت سمعک و تعرفه بیمه ها

شرکت نفت

بیمه شرکت نفت مبلغ 1350000 بابت خرید سمعک پرداخت می کند. همچنین این سازمان برای افراد زیر 14 سال به ازای خرید سمعک دو گوشی در صورت وجود کم شنوایی دو طرفه ، مبلغ 2700000 تومان پرداخت می کند.

بیمه بانک کشاورزی

بیمه بانک کشاورزی مبلغ 1600000 تومان برای هر گوش پرداخت می کند (3200000 تومان به ازای سمعک دو گوشی).

سازمان صدا و سیما

بیمه صدا و سیما مجموعا مبلغ 1035000 تومان برای خرید سمعک با بیمه پرداخت می کند.

نظام آسایش

بیمه نظام آسایش، با توجه به نوع قرارداد با سازمان های مختلف، مبلغ 250000 تا 500000 تومان برای خرید سمعک با بیمه پرداخت می کند.

[تعداد: 29   میانگین: 5/5]
Call Now Button