021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

قیمت مناسب سمعک

عوامل موثر بر قیمت سمعک

قیمت مناسب سمعک دغدغه ی اصلی بسیاری از خریداران سمعک، قیمت بالای سمعک می باشد.

 

تمام تولید کنندگان سمعک تلاش دارند سمعک هایی را تولید کنند  که نیازهای بیماران را متناسب با بودجه آنها برطرف کنند.

 

در مرکز نوین سمعک هدف ما این است که بتوانیم سمعک با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مراجعه کنندگان ارایه دهیم که فارغ از قیمت سمعک ، بتوانند خدمات و تکنولوژی مورد نیاز خود را  انتخاب کنند.

قیمت مناسب سمعک

قیمت مناسب سمعک در مرکز نوین سمعک هدف ما این است که بتوانیم سمعک با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مراجعه کنندگان ارایه دهیم که فارغ از قیمت سمعک ، بتوانند خدمات و تکنولوژی مورد نیاز خود را  انتخاب کنند. برای پاسخ به این سوال که از کجا سمعک بخرم و قیمت مناسب سمعک با ما همراه باشید.

قیمت مناسب سمعک

سوالاتی در مورد قیمت مناسب سمعک

چرا برخی سمعک ها گران هستند؟

بسیاری از خریداران سمعک با دیدن قیمت سمعک های رده بالا و پیشرفته، متعجب می شوند.

قیمت سمعک علاوه بر خود سمعک، شامل گارانتی و خدمات پس از فروش آن نیز می باشد.

بخشی از هزینه های سمعک، در شرکت های تولید کننده سمعک صرف انجام تحقیقات مورد نیاز برای ادامه پیشرفت تکنولوژی سمعک می شود.

شرکت های تولید کننده ی سمعک، سالانه صدها میلیون دلار صرف بهبود عملکرد سمعک و تکنولوژی های آن می کنند.

این سرمایه گذاری ها باعث بهبود شنوایی افراد کم شنوا و در عین حال سبب افزایش قیمت سمعک های رده بالا شده است.

وقتی شما سمعکی می خرید؛ هزینه ی پرداختی شامل خدمات چس از فروش و گارانتی نیز می شود، ممکن است که در طول زمان میزان کم شنوایی شما تغییر کند و یا سمعک نیاز به تعمیر پیدا کند و خدمات ارایه شده پیرو این مشکلات تا زمان اتمام گارانتی رایگان می باشد.

سمعک های مرکز نوین سمعک بر حسب نوع سمعک و برند سازنده سمعک، شامل گارانتی 2-5 سال هستند.

بخشی از علت بالا بودن قیمت سمعک مربوط به تکنولوژی های رده بالا به کار گرفته شده در سمعک می باشد.

این سمعک ها نه تنها فرایند های تجزیه و تحلیل، پردازش و تقویت صدا را در زمان کوتاهی با سرعت بالا انجام می دهند بلکه همه ی این کار ها در فضای بسیار کوچک سمعک و با کمترین مصرف انرژی و باتری انجام می دهند.

برای مثال یک لپ تاپ، پردازش های پیچیده ای را نیز انجام می دهد، اما عمل پردازش را در فضایی بزرگتر و قطعات بیشتر و با مصرف انرژی بیشتر انجام می دهد.

مراکز زیادی وجود دارند که سمعک با تخفیف می فروشند. چه چیزی نوین سمعک را متمایز کرده است ؟

در حالی که مراکز دیگری وجود دارند که سمعک هایی با قیمت ارزان ارایه می دهند، مرکز نوین سمعک از چندین جنبه متفاوت می باشد.

اول از همه، ما سمعک های کیفیت بالا را همرا با تنظیم و فیتینگ حرفه ای ارایه می دهیم.

این به این معنی است که شما را یک متخصص شنوایی با مدرک مجاز و تجربه کافی ویزیت می کند و سمعک جدیدتان را بر حسب نوع و میزان کم شنوایی تان به بهترین نحو ممکن تنظیم می کند.

ثانیا، ما بر حسب نیاز های شنوایی تان، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین سمعک را با قیمت خوب پیشنهاد می دهیم.

برای مثال اگر مشکل شنوایی شما به گونه ای باشد که نیازی به استفاده از سیستم وایرلس در سمعک نباشد، ما آن سمعک را از لیست پیشنهادیمان حذف می کنیم و از وارد آمدن هزینه ی اضافی بر مراجعه کنندگان جلوگیری می کنیم.

ثالثا، ما در مرکز نوین سمعک با تمامی شرکت های معتبر سمعک در دنیا همکاری داریم و پیشرفته ترین و با کیفیت ترین سمعک ها را با گارانتی بین المللی ارایه می دهیم.

این به این معناست که تمامی سمعک های مرکز نوین سمعک، سمعک های با کیفیت هستند و در صورت خرابی سمعک، خدمات پس از فروش را به طور کامل انجام می دهیم و از این نظر جای نگرانی برای خریداران سمعک باقی نمی گذاریم.

قیمت مناسب سمعک های مدل بالا

سمعک های مدل بالا دارای قابلیت وایرلس، حذف نویز زمینه، حذف فیدبک (صدای سوت سمعک)، تمرکز و تقویت اصوات گفتاری، میکروفون های جهت دار و … هستند و این ویژگی ها باعث فراهم آوردن ایده آل ترین، با کیفیت ترین و صدای نزدیک به صدای طبیعی می شوند.

همه ی این عوامل از علل گران تر بودن سمعک های رده بالا می باشد.

پیشرفته ترین سمعک ها شامل آخرین و به روز ترین تکنولوژی و ویژگی ها مانند پیشرفته ترین مدار حذف نویز و قابلیت های بی سیم می باشند.

در مقابل سمعک های رده پایین دارای تکنولوژی های ساده تر و در نتیجه قیمت پایین تر می باشد.

مورد دیگر تاثیر گذار بر قیمت سمعک ، نیاز های فردی و سبک زندگی افراد می باشد.

افرادی که بیشتر زمان خود را در خانه یا محیط های آرام سپری می کنند نیازی به خرید سمعک گران قیمت ندارند و سمعک های رده متوسط پاسخگوی مناسبی برای نیازهای این افراد می باشد.

در مقابل کسانی که سبک زندگی فعال تری دارند و بیشتر اوقات خود را در محل و در مکان های شلوغ سپری می کنند، برای غلبه بر نویز زمینه محیط و تمرکز سمعک بر روی صدا های گفتاری و … نیاز به خرید سمعک های پیشرفته و رده بالا به منظور رفع مشکلات شنوایی خود دارند.

چه سطح تکنولوژی سمعک برای شما مناسب است؟

دو فاکتور را به هنگام خرید سمعک باید در نظر بگیریم

الزامات تکنولوژی 

اگر شما دوست دارید که اخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود در سمعک مثل تکنولوژی بلوتوث و تکنولوژی اتصال به گوشی هوشمند را داشته باشید در این صورت باید خرید سمعک سطح بالا مد نظرتان باشد.

از انجاییکه سمعک های سطح متوسط و سمعک های سطح بالا ویژگی های پیشرفته تر و مناسب تری دارند بیشتر مشتریان ما این نوع از سمعک ها را ترجیح می دهند.

به منظور پیشنهاد مناسب ترین سمعک ما نیازمند اگاهی از میزان کم شنوایی، نیازها و ترجیحات فردی شما هستیم. باعث خوشحالی ماست که بتوانیم در انتخاب سمعک مناسب برای شما بر حسب بودجه و سبک زندگیتان کمک و راهنمایی کنیم.

سبک زندگی و قیمت مناسب سمعک

اگر شما در محیط های نویزی و پر سر و صدا کار یا زندگی می کنید بهتر است سمعک سطح بالا بخرید زیرا این سمعک ها بهترین عملکرد را در کاهش نویز داشته و به دلیل دارا بودن میکروفون ها ی جهت دار شما می توانید صداهای گفتاری را با وضوح و کیفیت بالا بشنوید.

و اگر فردی هستید که بیشتر اوقات خود را در محیط های آرام مثل خانه سپری می کنید و نیازی به بهره گیری از تکنولوژی های اضافی ندارید، سمعک های رده متوسط گزینه مناسبی برای شما است.

چرا باید سمعک بخریم؟

وقتی که به دلیل قیمت سمعک نمی توانید تصمیم بگیرید که سمعک بخرید یا نه، به تاثیرات مالی و اجتماعی نخریدن سمعک بیاندیشید.

تقریبا غیر ممکن است که بر مکالمات با همسرتان، خانواده و همکارانتان قیمتی گذاشته شود.

همچنین به دلیل کاهش شنوایی، برخی از صداهای زیبا و مهم زندگی را از دست می دهید : لبخند فرزندتان، صدای پرندگان، صدای باران، صدای زنگ در و زنگ های هشدار دهنده .

به علاوه مطالعات نشان داده است که افراد کم شنوا که کم شنواییشان را درمان نکرده اند، شانس کمتری برای کسب کار و درآمد دارند.

خوشبختانه همین مطالعات نشان داده اند که استفاده از سمعک این مشکلات را بیش از 50 درصد کاهش می دهد.

بنابراین خرید سمعک نوعی سرمایه گذاری است که علاوه بر مزایای مالی، کیفیت زندگی را نیز به طور قابل توجهی بالا می برد.

سمعک بعنوان سرمایه

فرض کنید سمعکی به مبلغ 2 میلیون تومان خریده اید و این سمعک 5 سال برای شما کارکند، با این حساب شما سالانه 400 هزار تومان برای سمعکتان هزینه کرده اید و به صورت ماهانه 33 هزار تومان و اگر به صورت روزانه حساب کنیم ، تنها هزار تومان برای شنیدن در یک روز پرداخت کرده اید.

و این مقدار هزینه در مقابل مزایای سمعک و فراهم آوردن شنوایی بسیار مناسب می باشد.

وقتی شما مزایای برقراری ارتباط، سلامت و سطح کیفیت زندگی را که سمعک به شما ارایه می دهد را در نظر بگیرید، اکثر مردم بر می پذیرند هزینه پرداختی برای سمعک، ارزشش را دارد.

در نهایت، کاهش شنوایی درمان نشده، با عارضه های دیگر مثل زوال عقل، افسردگی، فشار خون بالا و افزایش خطر زمین خوردن مرتبط است.

مطالعات حتی نشان داده است که کاهش شنوایی بدون درمان، منجر به افزایش هزینه کلی مراقبت های بهداشتی می شود.

خرید سمعک ها یک سرمایه گذاری مهم در افزایش کیفیت زندگی، حرفه و کار، روابط و سلامت کلی زندگی شماست.

در مرکز نوین سمعک، کارشناسان ما هم مشکلات شنوایی و هم بودجه شما را در نظر می گیرند و مناسب ترین سمعک را با قیمت خوب برایتان پیشنهاد می دهند.

سایر مزایای دیگر مرکز نوین سمعک

علاوه بر فروش سمعک قیمت مناسب و مقرون به صرفه، مرکز نوین سمعک خدمات دیگری نیز ارایه می کند.

انجام تست شنوایی، تنظیم اولیه سمعک، خدمات پس از فروش و تنظیم و تجویز سمعک در منزل با خرید سمعک، شامل این نوع بسته خدماتی می شوند.

برای خرید سمعک با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

[تعداد: 27   میانگین: 4.9/5]
Call Now Button