021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

مزایای سمعک نامرئی

سمعک نامریی

مزایای سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

برای کسی که برای اولین بارمی خواهد از سمعک استفاده کند، سمعکهای  نامرئی میتوانند بسیار جذاب باشند. آنها  به شما این امکان را میدهند که بدون جلب توجه فعالیتهای روزمره خود را انجام دهید. سمعک های نامرئی ابعاد جدیدی به زندگی کاربران سمعک می افزاید و می توانند راحتی بی نظیری برای کاربران فراهم نمایند. در این مقاله ما به شما در مورد مناسبترین سمعک نامرئی، معایب و مزایای سمعک نامرئی اطلاعاتی ارائه خواهیم کرد.

 

مزایای سمعک نامرئی

 

مزیت اصلی سمعک نامرئی، اندازه کوچک آن می باشد به گونه ای که در حالت عادی اصلا قابل تشخیص نمی باشد. این سمعک ها بر اساس اندازه مجرای گوش افراد ساخته می شود و معمولا به صورت عمقی درون گوش قرار می گیرند. سمعک های نامرئی، کوچکترین سمعک های موجود در بازار می باشند.

 

در سمعک های نامرئی با ایجاد ونت تهویه می توان باعث بهبود کیفیت صدا و طبیعی تر شدن صدای دریافتی شد. قرار گیری نزدیک این نوع سمعک به پرده گوش، منجر به کاهش فیدبک(صدای سوت) و عدم حذف ویژگی های اکوستیکی گوش(لاله گوش) منجر به تقویت بهتر صدا و کاهش تاثیر نویزهای محیطی در امر شنیدن شده است.

 

معایب سمعک نامرئی

 

به رغم مزایای بیشمار، سمعک نامرئی چندین معایب نیز با خود به همراه دارد. به دلیل اندازه کوچک آنها، ممکن است برخی از ویژگی هایی که سمعک های بزرگتر دارند را نتوان در سمعک های نامرئی تعبیه کرد. ویژگی هایی که ممکن است در سمعک های نامرئی حذف شوند شامل، دکمه صدا، تکنولوژی وایرلس، تله کویل و میکروفون های دایرکشنال می باشند. علاوه بر موارد ذکر شده، سمعک های نامرئی، عمر باتری کمتر و قدرت خروجی کمتری نسبت به سمعک هایی با اندازه بزرگتر دارند.

 

متخصصین شنوایی کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک در زمینه تنظیم بهینه سمعک های نامرئی تخصص و تبحر دارند و قادر به تنظیم و فیتینگ سمعک نامرئی با کیفیت مناسب می باشند. علاوه بر این با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از معایب و محدودیت هایی اشاره کردیم، برطرف شده است و تجویز سمعک نامرئ، مشکلات سابق را ندارند.

 

گزینه ای بی نظیر برای کم شنوایی

 

سمعک های نامرئی یکی از مهمترین پیشرفت ها در زمینه شنوایی در چند سال اخیر می باشد. اندازه کوچک و نامرئی آن همراه با کیفیت صدای شفاف و طبیعی در کنار تکنولوژی به روز، سمعک نامرئی گزینه ایده آل بسیاری از کاربران سمعک شده است. در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سمعک نامرئی، می توانید با کارشناسان نوین سمعک تماس حاصل کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button