021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

وسایل جانبی سمعک

لوازم جانبی سمعک

لوازم جانبی سمعک ویدکس

وسایل جانبی سمعک ویدکس

موارد استفاده از لوازم جانبی سمعک ویدکس : تلفن برای مکالماتت، تلویزیون برای سرگرمی، دستگاه های صوتی برای بهبود شنداری(موزیک و ….)، کنترل از راه دور

لوازم جانبی سمعک زیمنس

وسایل جانبی سمعک زیمنس

معمولا افرادی که از سمعک های زیمنس استفاده میکنند علاقه خاصی به لوازم جانبی سمعک برای اتصال به تلفن همراه یا تلویزیون و همینطور وسایل بی سیم را دارند که ما در این قسمت برای شما تعدادی از لوازم جانبی سمعک زیمنس را معرفی میکنیم.

لوازم جانبی سمعک اتیکن

وسایل جانبی سمعک اتیکن

انتخاب سمعک سرمایه گذاری مهمی برای سلامت افراد محسوب می شود. پس از انتخاب و خرید سمعک نوبت به خرید لوازم جانبی سمعک می رسد. در این قسمت به معرفی لوازم جانبی سمعک اتیکن دانمارک پرداخته ایم.

لوازم جانبی سمعک ریساند

لوازم جانبی سمعک ریساند

وسایل جانبی سمعک های ریساند برای ارتباط سمعک های تمام دیجیتال و سمعک های هوشمند به کار میرود . و سمعک های فراهوشمند به صورت مستقیم به سمعک متصل می شود.

لوازم جانبی سمعک یونیترون

لوازم جانبی سمعک یونیترون

شما برای خرید و یا از اطلاع از قیمت هر کدام از وسایل جانبی مربوط یه سمعک های یونیترون میتوانید با مرکز نوین سمعک نماینده فروش محصولات یونیترون تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشنان ما در این زمینه کسب کنید .

لوازم جانبی سمعک فوناک

لوازم جانبی سمعک فوناک

در این قسمت شما میتوانید با لوازم جانبی و کمکی برند سمعک فوناک آشنا بشوید. لازم به ذکر است هر کدام از لوازم جانبی سمعک فوناک که شما مدنظر دارید از طریق سفارش به دست شما خواهد رسید.

[تعداد: 19   میانگین: 5/5]
Call Now Button