021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک > پشتیبانی ۲۴ ساعته

هدف نوین سمعک

پشتیبانی ۲۴ ساعته  اولین کلینیک شنوایی در قیطریه هدف ما آموزش و برقراری ارتباط مجدد افراد با جامعه و محیط است.

تمرکز ما بر این است که چگونه می توانیم زندگی شما را از طریق بهبود شنوایی تغییر مثبت دهیم. ما خودمان را در ارائه بهترین خدمات مراقبت های شنوایی، و تجویز سمعک مفتخر می دانیم.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته کلینیک شنوایی نوین سنجی سمعک بعنوان اولین کلینیک شنوایی در قیطریه ، مرکز انجام تست های جامع شنوایی، تجویز سمعک و متمرکز بر ارائه بالاترین کیفیت مراقبت های شنوایی می باشد.

برای تحقق این هدف، تیم ما آماده ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته برای شما عزیزان می باشد.

با بیش از ده سال سابقه در انجام تست های شنوایی و تجویز سمعک، آماده ارایه خدمت به مراجعه کنندگان گرامی می باشیم.

ما برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان، تکریم کاربران و افزایش سرعت حل مشکلات تلاش می کنیم. گفتنیست شماره تماس مرکز نوین سمعک ۲۲۲۳۸۹۸۳ و همچنین سیستم آنلاین ما آماده خدمت به شما عزیزان می باشد تا خدمات بدون رقابت را برای شما عزیزان عرضه کنیم.

امید است با تلاش تمام کارکنان مرکز نوین سمعک بعنوان اولین کلینیک شنوایی در قیطریه با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته سهمی موثر در ارتقای سطح کیفی سلامت و کیفیت زندگی هم میهنان عزیز داشته باشیم.

کسب اطلاعات در مورد سمعک

اگر شما دچار مشکلات شنوایی هستید، یا نیاز به اطلاعاتی در مورد سمعک و خدمات مرکز نوین سمعک دارید، با ما تماس بگیرید، امید است بتوانیم در حل مشکلاتتان کمک کنیم.

توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه ‌ریزی برای پاسخ‌ گویی موثر به نیاز های شناسایی شده و در نهایت جلب خشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت مرکز نوین سمعک در دستور کار مدیران و کارکنان این مرکز‌ قرار گرفته است.

به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام ‌یافته‌ ای برای افزایش روز افزون میزان خشنودی مشتریان وجود دارد که توانسته است با برنامه ‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد.

شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مشکلی در مورد سمعک ، در تمام ساعات شبانه روز  با شماره تماس کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک ۲۲۲۳۸۹۸۳ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همچنین از طریق تلگرام، واتساپ و ایمیل با ما در ارتباط باشید. این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته نوین سمعک

کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک برای ارایه ‌ی خدمات پشتیبانی هر چه بهتر، از بهترین و زبده ‌ترین کارشناسان و متخصصان در زمینه سمعک و شنوایی یاری گرفته است تا بتواند خدماتش را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه کند.

شـایان ذکـر است ، کـیفیـت بالای خـدمات مرکز نوین سمعک و پشتیبانی موثر موجب گشته است که این خدمات با استقبال بسیار خوبی از کاربران سمعک در بازار مواجه شود.

توجه به نیاز های مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به سوالات، پیگیری مشکلات و رسیدگی به شکایات ما را بر آن داشت تا با گرد آوری کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته پاسخگوی شما مشتریان گرامی باشیم.

[تعداد: 31   میانگین: 5/5]
Call Now Button