021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

گارانتی بین المللی

کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک > گارانتی بین المللی

آیا داشتن گارانتی سمعک ضروری است؟

اگر کاهش شنوایی متوسط تا عمیق دارید، در این صورت سمعک شما احتمالا یکی از مهم ترین داراییتان است. همانند سایر وسایل و دارایی های با ارزشتان، باید به فکر ضمانت و گارانتی آن نیز باشید تا از پرداختن هزینه های اضافی برای تعمیر یا تعویض سمعک خودداری نمایید.

گارانتی سمعک

خربد سمعک سرمایه گذاری مهمی در بهبود کیفیت زندگی است.

خوشبختانه، پوشش گارانتی سمعک، کاربران را از پرداخت هزینه برای تعمیرات سمعک و تنظیمات بعدی سمعک معاف می کند.

همچنین بعضی از گارانتی شامل گارانتی تعویض نیز می باشند. بسیاری از تولید کنندگان سمعک، گارانتی بین دو تا پنج سال برای سمعک، به ویژه برای سمعک های جدید و رده بالا در نظر می گیرند.

گارانتی بین المللی سمعک

همانند بسیاری از ابزارهای الکترونیکی، سمعک ها نیز دارای گارانتی شرکت سازنده اش می باشند و معمولا گارانتی بین المللی سمعک از یک تا چهار سال می باشد.

به طور معمول سمعکهای پیشرفته تر و گرانتر، دارای مدت زمان شمانت بیشتری نیز هستند.

تقریبا تمامی گارانتی های سمعک، هزینه تعمیرات، آسیب و ضربه به سمعک را پوشش می دهند اما بهتر است قبل از خرید اطلاعات کافی در مورد گارانتی و سایر خدمات آن را از کارشناسان ادیولوژیست مجموعه نوین سمعک کسب کنید.

گارانتی سمعک

چرا سمعک نیاز به گارانتی دارد؟

سمعک ها وسایل الکترونیکی ظریفی هستند که می تواتتد در اثر ضربه شدید یا در تصادف و … بشکنند، یا ممکن است سمعک را در نزدیکی سینک ظرف شویی قرار داده باشید و باعث رفتن آب و رطوبت به داخل آن شوید و یا ممکن است سمعک را در زمین انداخته باشید و با پا از روی آن رفته و بشکنیدش.

بزرگترین دلیل برای دریافت گارانتی این است که شما نگران خرید سمعک جدید در صورتی خرابی یا گم شدن آن نباشید.

اغلب سمعک های جدید، برای یک دوره زمانی مشخص، سمعک را تحت پوشش گارانتی قرار می دهند. شما بابت گارانتی هزینه ای پرداخت نمی کنید و در صورت خرابی سمعک، هزینه ای بابت تعمیر سمعک دریافت نمی شود.

گارانتی سمعک مادام العمر نیست، بنابراین قبل از خرید سمعک اطلاعات کافی در مورد مدت زمان گارانتی، خدمات آن و طول عمر سمعک، از ادیولوژیست ها بگیرید.

زمانی که گارانتی تمام می شود چه باید بکنیم؟

سمعک ها تجهیزات پزشکی پیچیده ای هستند و عمرشان نامحدود نیست.

میانگین عمر سمعک های رده بالا در صورت مراقبت و نگه داری خوب بین 5 تا 7 سال می باشد.

اگر این زمان مدت زیادی به نظر نمی رسد، گوشی های موبایل هوشمند 6 یا 7 سال پیش را در نظر بگیرید که امروزه از نظر تکنولوژی منسوخ شده اند و در بازار نیستند.

با پیشرفت سالانه تکنولوژی سمعک ، احتمال دارد که مدل های آینده سمعک ویژگی های قابل توجهی داشته باشند و در مقایسه با سمعک های امروزی، سمعک های امروزی ساده و رده پایین در نظر گرفته شوند.

به رغم همه ی موارد ذکر شده در بالا، باید مراقبت مناسبی از سمعک خود داشته باشید و قبل از اتمام تاریخ گارانتی برای سرویس به مراکز شنوایی سنجی تحویل دهید.

از انجاییکه شرکت های تولید کننده سمعک، معمولا سمعک هایشان را بیش از سه سال گارانتی نمی کنند، ممکن است از خودتان بپرسید بعد از اتمام دوره گارانتی ، چه خدمات دیگری سمعک را پوشش می دهد.

برای کاربران سمعک، که گارانتی آنها در حال تمام شدن است، چندین گزینه در دسترس است.

قدم اول شما اینست که چند ماه مانده به اتمام گارانتی، سمعک را برای سرویس به ادیولوژیستتان ببرید. با ادیولوژیستتان در مورد راه های تمدید گارانتی مشورت بگیرید.

تمدید گارانتی

برخی از شرکت های سمعک در ازای دریافت مبلغی، ضمانت  را برای مدت مشخصی تحت پوشش قرار می دهد.

تقریبا تمامی شرکت های ارایه دهنده سمعک برای تمدید ضمانت ، نیاز به تایید نظر ادیولوژیست در مورد وضعیت و کارایی مناسب سمعک قبل از تمدید دارند.

تمدید ضمانت شامل تعمیرات الکتریکی و صدمات مکانیکی می باشد و شامل تحویل سمعک جدید در صورت گم شدن سمعک، نمی شود.

هزینه تمدید ضمانت بستگی به نوع و برند سمعک و نوع ضمانت تمدیدی دارد.

همیشه در مورد گزینه ها و نگرانی های خود با ادیولوژیست خود صحبت کنید.

آنها می توانند با توجه به شیوه زندگی و بودجه شما، شما را به مسیر درست هدایت کنند.

توصیه ی ما به همه ی افراد نیازمند به سمعک این است که بدون کارت ضمانت، سمعک نخرید. به هر دلیلی هر اتفاقی اعم از سوختن میکروفن رسیور و یا آمپلی فایر هزینه های زیادی برای کاربر دارد.

برنامه های تعمیرات سمعک مرکز نوین سمعک

در مرکز نوین سمعک، ما برنامه های مختلفی برای حفظ و نگه داری سمعک در بالاترین سطح عملکردی و نحوه مراقبت از آن ارایه می دهیم که شامل دو تا پنج سال ضمانت رایگان بر حسب نوع و مدل سمعک، تعمیر و تنظیم سمعک در صورت خرابی و نیاز به تنظیم مجدد می باشد.

ما همچنین انواع مختلف خدمات سمعک و بسته های حمایتی (شامل باتری ها و قطعات جایگزین) ارائه می دهیم، تا مراجعه کنندگان ما  بتوانند حداکثر لذت و استفاده از سمعک خود را ببرند.

گارانتی مرکز نوین سمعک

سمعک سرمایه‌گذاری جدید در کیفیت زندگی شماست.

خوشبختانه پوشش شمانت برای سمعک شما را از پرداخت هزینه تعمیرات و نقص های سمعک محافظت می کند.

حتی بسیاری از سمعک ها ضمانت تعویض دارند که در صورت آسیب جدی و یا از گم کردن سمعک قبلی خود، سمعک جدید را می توانید بگیرید.

ضمانت مانع از تحمیل هزینه های اضافی به شما می شود.

امروزه تقریباً تمامی سمعکها یک سال ضمانت لازم را دارند و ممکن است بعضی از همکاران تا دو سال برای شما  ضمانت کنند.

ما در مجموعه نوین سمعک ۳ سال ضمانت و تعمیر سمعک به شما ارایه می دهیم  و تا  ۳  سال شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای در قبال خرابی و تعمیر سمعک ندارید.

چه اتفاقی می افتد اگر گارانتی  شما به پایان برسد؟

نیاز به نگرانی نیست ممکن است رسیور و یا میکروفون سمعک شما بعد از گذشت چند سال نیاز به تعویض داشته باشد، در صورت وجود ضمانت، هزینه ای از شما دریافت نمی شود و همچنین تا زمانیکه سمعکتان مانت دارد سالی یک بار سمعک را برای سرویس به مرکز نوین سمعک بفرستید.

اعتبار گارانتی بین المللی سمعک شما بستگی به خرید سمعک از مراکز معتبر  شنوایی دارد در غیر این صورت  امکان تقلبی بودن آن وجود دارد.

برای هرگونه خرید حتما با کارشناسان شنوایی شناس مشورت کرده و می توانید با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار کنید و مشاوره لازم را از کارشناسان  ما کسب کنید.

موبایل

09120177687

شماره تماس

02122238983

[تعداد: 25   میانگین: 5/5]
Call Now Button