021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

سمعک استخوانی Adhear

سمعک استخوانی adhear

سمعک استخوانی Adhear

سمعک استخوانی Adhear به عنوان انقلابی در زمینه سیستم های شنوایی انتقال استخوانی یاد می شود. ADHEAR از جدیدترین نسل فناوری انتقال استخوانی برای شنیدن باکیفیت صدا استفاده می کند و بدون نیاز به عمل جراحی می باشد. به سادگی آداپتور ADHEAR را پشت گوش خود بچسبانید، بر روی پردازنده صوتی کلیک کنید و به راحتی عمل شنیدن شما شروع می شود. علاوه بر این، ADHEAR تنها سمعک انتقال استخوانی غیر کاشتی است که به پوست شما فشار نمی آورد. استفاده از ADHEAR بسیار آسان است و بر خلاف سایر انواع سمعک در پایان روز و هنگام خواب نیازی به در آوردن آن نمی باشد.

 

 

ویژگی های سمعک استخوانی Adhear

 

شنوایی بی دردسر (تلاش و تقلای کمتر برای شنیدن)

 

بدون نیاز به عمل جراحی

 

گوش دادن و شنیدن قابل اطمینان

 

عدم نیاز به تغییر جهت سر برای شنیدن بهتر صدا

 

استفاده راحت و آسان در تمام طول روز

 

بدون وارد کردن فشار بر پوست

 

طراحی ظریف

 

مخفی کردن آسان سمعک در زیر مو

 

قابل استفاده برای همه سنین

 

قابل استفاده برای همه سنین حتی برای نوزادان

 

ایده آل ترین راه حل برای نوزادان و کودکان نوپا

 

 

نحوه عملکرد سمعک استخوانی Adhear

 

ADHEAR برای افرادی که کم شنوایی انتقالی دارند طراحی شده است. در این نوع کم شنوایی، گوش خارجی یا میانی آسیب دیده مانع از رسیدن مناسب صداها به گوش داخلی می شود. اما ADHEAR به شما امکان می دهد بدون استفاده از نقش گوش خارجی و میانی خود بشنوید. در عوض، ADHEAR به آرامی استخوان پشت گوش را ارتعاش می دهد تا صدا را مستقیماً به گوش داخلی با دور زدن گوش خارجی و میانی بفرستد و کیفیت صدای طبیعی به شما به همراه آورد.

 

علاوه بر این، ADHEAR همچنین می تواند به عنوان راه حلی برای ناشنوایی های یک طرفه مورد استفاده قرار گیرد. در این روش صدای گردآوری شده از سمت نا شنوا به سمت گوش سالم فرستاده می شود و منجر به درک بهتر گفتار به ویژه در محیط های نویزی و همچنین مکان یابی بهتر صدا می شود.

 

هر سیستم ADHEAR دو بخش دارد: آداپتور چسبنده و پردازنده صوتی. آداپتور چسبنده نازکی دقیقاً پشت گوش شما، جایی که مو ندارید به پوست چسبانده می شود. پردازنده صوتی به این آداپتور متصل می شود. میکروفن های آن صداهای اطراف شما را جمع آوری می کند و سپس آداپتور را به ارتعاش در می آورد تا این صداها را به گوش داخلی شما انتقال دهد. هر دو بخش ADHEAR برای استفاده مناسب هستند و به راحتی می توانید زیر موهای خود آنها را پنهان کنید.

 

 

نتایج استفاده از سمعک استخوانی Adhear

 

بر خلاف سایر سمعک های انتقال استخوانی، سمعک های Adhear دیگر نیازی به جراحی قبل از استفاده ندارند. می توانید به سادگی ADHEAR را پشت گوش بچسبانید و سریعاً شروع به شنیدن کنید. همچنین این بدان معنی است که می توانید قبل از خرید سمعک ADHEAR آن را متحان کنید و مطمئن شوید که سمعک مناسبی برای میزان و نوع کم شنوایی شما می باشد.

 

 

مطلب پیشنهادی:  قیمت سمعک

 

 

راحتی شنیداری

 

ADHEAR با استفاده از آخرین فن آوری های سیستم انتقال استخوانی، بهترین شنوایی ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. این نوع سمعک همانند سایر سمعک های انتقال استخوانی مرسوم کار می کند، اما هیچ گونه فشار خاصی به پوست شما وارد نمی کند.

 

سمعک ADHEAR با وجود میکروفن جهت دار، حذف فیدبک صوتی و کاهش نویز زمینه، به شما امکان می دهد تا بر روی صداهای مهمتر مانند صداهای گفتاری تمرکز کنید.

 

 

شنوای بدون توقف

 

عملکرد شنوایی خود را قطع نکنید. عمر طولانی باتری ADHEAR به این معنی است که شما می توانید تا دو هفته از شنیدن صدای کیفیت بالا لذت ببرید. تعویض باتری سریع و آسان انجام می شود و تنها با یک بار تعویض باتری، می توانید تا مدت طولانی از ADHEAR استفاده کنید.

 

 

کاربرد آسان

 

ADHEAR به صورت استفاده آسان طراحی شده است. با چهار تنظیم از پیش برنامه ریزی شده تنها با فشار یک دکمه می توانید بهترین کیفیت صدا را در محیط های مختلف بشنوید. سمعک Adhear با توجه به محیط صدا را تقویت می کند و تقویت آن برای محیط های مختلف متفاوت می باشد.

 

علاوه بر این، شما می توانید ADHEAR را به لوازم جانبی مختلف وصل کنید تا در شرایط چالش برانگیز، عملکرد شنوایی خود را حفظ کنید. از دستگاه پخش کننده بلوتوثی گرفته تا گیرنده های telecoil، روش های زیادی برای شنیدن بهتر در تلفن، سینما یا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما وجود دارد و این سمعک می تواند با این لوازم Pair شود.

 

پنهان کردن ADHEAR در زیر موهایتان بسیار آسان است. اما اگر می خواهید پردازنده صوتی خود را نشان دهید، برچسب های چشمگیر و متنوعی ADHEAR در لوازم جانبی آن برای شما وجود دارند. رنگ ها و طرح های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین می توانید ADHEAR را با سبک خود مطابقت دهید.

 

 

رنگ خود را انتخاب کنید

 

ADHEAR را نامرئی کنید. هر دوی پردازنده صوتی و آداپتور چسبنده در رنگ های مختلف در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید ADHEAR را با رنگ موها و پوست خود هماهنگ کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سمعک ADHEAR  میتوانید با کارشناسان نوین سمعک تماس حال فرمایید.

 

 

مطالب مرتبط:

 

جدیدترین سمعک ها

 

 

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button