021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

 

سمعک زیمنس

سمعک زیمنس

 

 

Sivantos Group از تولید کننده های سمعک میباشد .بعد از زیمنس AG این شرکت از راه حل های زیمنس Audiology Solutions در سال 2015 به شرکت EQT VI و Santo Holding GmbH فروخته شد.

 

گروه Sivantos در حدود بیش از 6000 نفر در بیش از 25 کشور،کارمند در نمایندگی های خود دارد. این گروه به طرح ابتکاری کمیته جهانی سازمان ملل متحد در سال 2017 پیوست و شروع به تسهیل فعالیت های اجتماعی و سیاست های CSR نمود.

 

اولین اطلاعیه شرکت در زمینه پیشرفت، گزارش سالانه به دفتر دبیر کل سازمان ملل در تاریخ 24 مه 2018 منتشر شد.

 

سمعک زیمنس هوشمند

 

سمعک زیمنس آلمان (سیگنیا) یک سمعک کاملا آلمانی میباشد و با هدف اطمینان از کیفیت محصولات و دارای خدمات عالی و پشتیبانی بسیار خوب میباشد و انواع سمعک های نامریی و پشت گوشی با تکنولوژِی ها مختلف در رنج قیمت مختلف موجود دارند.

 

نمایندگی سمعک زیمنس تهران

 

اگر شما به دنبال بهترین تکنولوژی هستید و قیمت سمعک مهم نیست ما توصیه میکنیم از این برند سمعک خود را خریداری کنید همچنین شما میتوانید جدیدترین و نوین ترین سمعک های حال حاضر زیمنس آلمان را در نوین سمعک نمایندگی سمعک زیمنس در تهران مشاهده کنید.

 

در سال 2018 Widex و Sivantos که همچنین دارای Signia، Rexton، TruHearing، Audibene، HearUSA و Hear.com هستند اعلام کردند که 8 شرکت فوق با پیوشتن به یکدیگر در زمینه سمعک به یکی از بزرگترین تولید کننده های سمعک در دنیا تبدیل شدند.

 

 Styletoo

 

 

طراحی بسیار مبتکرانه،اولین شکل از سمعک های پشت گوشی که که با شکل های دیگر بسیار متفاوت است، بسیار شیک و محکم و ترکیبی از سه رمگ تشکیل میشود.

 

سمعک زیمنس

 

 

قابلیت حمل شارژر:

 

شما میتوانید شارژر کوچک و زیبای این سمعک زیمنس را با خود حمل کنید و برای شما استفاده 19 ساعت از سمعک پس از 3 ساعت شارژ را فراهم میکند شما همچنین با شارژ کامل این سمعک به مدت سه روز کامل از سمعک جدید زیمنس استفاده کنید.

 

کیفیت صدای بسیار بالا :

 

شما علاوه بر طراحی شیک این محصول از کیفیت صدای آن نیز لذت خواهید برد، درک گفتار روشن در نویز ، آگاهی فضایی افزایش یافته (هوشمند) محدوه فرکانسی گشترده و تکنولوژی بکار رفنته که شما علاوه بر صدای های طبیعی و گفتار در محیط ، صدای خودتان را با سمعک زیمنس کاملا طبیعی خواهید شنید.

 

تکنولوژی signia nx سمعک زیمنس :

 

انتخاب طبیعی صدا در دستان شماست.

 

آیا شما میخواهید در جلسه ای شرکت کنید؟ با شرکت خود تماس بگیرید؟آماده اراعه یک سخنرانی هستید؟ یا ملاقات با همکار یا دوستتان؟یا برای شام یا ناهار دعوتید؟

حتی اگر شما مشکل شنوایی داشته باشید با تکنولوزی nx کاملا لذت خواهید برد.

 

سمعک زیمنس

 

امکانات سمعک زیمنس signia NX :

 

تلفن:

 

تماس تلفنی مستقیم از گوشی های هوشمند apple و یا stream line mic از تلفن هوشمند آندروید(برای اطلاعات بیشتر قسمت لوازم جانبی سمعک های زیمنس مطالعه شود ) و اتصال به سمعک به صورت بیسیم ارتباط شما برای برقراری اتصال به تلفن همراه را ممکن میسازد.

 

موسیقی :

 

شما از طریق گوشی های apple خود به راحتی و به صورت مستقیم و یاstream line micازتلفنهوشمندآندروید میتوانید کاملا از صدا ی موزیک ی که از دستگاه های هوشمند پخش میشود لذت ببرید .

 

تلویزیون:

 

با StreamLine TV، صدا از تلویزیون شما می تواند به طور مستقیم به سمعک های خود را در صدای استریو دیجیتال Dolby® تغذیه شود. شما به راحتی می توانید جریان را از طریق برنامه myControl ™ تنظیم کنید.

 

کنترل از راه دور با سمعک زیمنس:

 

برنامه myControl به شما اجازه می دهد تنظیمات سمعک را از راه دور تغییر دهید و سمعک های شخصی خود را با توجه به تنظیمات فردی خود تنظیم کنید. و اگر شما یک گوشی هوشمند نداشته باشید، miniPocket ™ همچنین کنترل از راه دور بسیار راحت را فراهم می کند.

 

شنیدن صدای خود:

 

بسیاری از افرادی که از سمعک استفاده میکنند صدای خود را دوست ندارند، زیرا صدای بلند و غیر طبیعی صدای خود را می شنود. سمعک Signia این را حل میکند: OVP ( خود پردازش صوتی) شما را با یک صدای طبیعی از صدای خود همراه با شنیدن مطلوب صداهای دیگر برای لذت بخش تر شدن شنوایی شما کمک میکند.

 

سخنرانی در سر و صدا با سمعک زیمنس :

 

اگر شما در جلسه ای هستید که از طریق بلندگو های بزرگ صدا های محیطی پخش میشود این برند مشکل را برای شما حل کرده است.

 

دیگر نگران صدای های بلند اضافی نباشید هم صدا به لطف پردازش گفتار کم میشود و نویز های اضافی به صورت کاملا هوشمندانه حذف می شود.

 

مکالمه در هنگام حرکت کردن با سمعک  زیمنس:

 

احتمالا برای شما پیش اومده که با دوست خود موقع پیاده روی در هنگام صحبت کردن بعضی از صحبت های ایشون و به خاطر بعضی صدا های مزاحم و یا حتی مشکل شنوایی درک نکنید و نشنوید!.

 

با قابلیتی که در سمعک های زیمنس آلمان وجود دارد دیگر نگران از دست دادن مکالمات نباشید چون این سمعک ها به صورت هوشمندانه صدای نویز را کم و کلمات را به صورت کاملا دقیق به گوش شما انتقال میدهند.

 

صدای کریستال – Sound Clarity :

 

صدای طبیعی و واقعی را در تمام محیط ها ارائه می دهد. این قابلیت به شما امکان می دهد صدای شفاف و واضح و بدون اعوجاج را حتی در محیط های با صدای بلند بشنوید و لبذت ببرید.

سمعک زیمنس InsioNx ITC /ITE

 

سمعک های داخل گوشی زیمنس با تکنولوژی nx قابلیت اتصال بولوتوث را دارند و میتواننند به وسایل جانبی و تلفن همراه و همنیطور به تلویزیون و …. اتصال داشته باشند. بیشترین تجربه شنوایی طبیعی شما با گذاشتن سمعک کوچک در داخل کانال گوش شماست و میتوانید از تمام ویژگی هایی که در تکنولوژی nx توضیح داده شد استفاده کنید.

 

سمعک زیمنس

سمعک زیمنس Pure Charge & Go Nx

 

قابلیت شارژ و تمام تکنولوژی های بکار رفته در رده nx را این سمعک دارد،طراحی بسیارشیک این سمعک در کنار کیقیت بسیار بالای این سمعک شنوایی شما را کاملا منحصر به فرد میکند و حتی این مدل از سمعک های زیمنس دارای قابلیت کراس (cross) نیز هستند.

 

 Pure 312 Nx :

 

یک سمعک بسیار کوچک برای افرادی که به دنبال ظرافت در سمعک های پشت گوشی هستند.این سمعک دارای تکنولوژی nx می باشد که کاملا صدای طبیعی را برای دستگاه شنوایی و سمعک شما فراهم میکند این مدل از سمعک های زیمنس نیز قابلیت کراس شدن (cross) شدن را دارند .

 

 Pure 13 Nx

 

این مدل از سمعک های زیمنس تفاوتی که با مدل قبلی دارد انرژی بیشتر را ذخیره میکند چون باطری شماره 13 در آن قرار دارد و یک مقدار کوچک اندازه آن بزرگتر از pure 312 میباشد و حتی قابلیت کراس (cross) نیز دارد.

 

 Motion 13 Nx

 

یک تجربه شنوایی عالی با سمعک های پشت گوشی که کاملا خواسته های شما را برطرف می کند و به راحتی و استحکام بالای در پشت گوش شما قرار دارد .

 

 PURE 10 NX

 

یک سمعک پشت گوشی بسیار کوچک با قابلیت ها و تکنولوژی NX که شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید این مدل از سمعک های زیمنس به صورت کاملا هوشمند و کیفیت صدای بسیار عالی در اختیار شما قرار میگیرد، طبق اسمی که این سمعک زیمنس دارد باطری شمارع 10 برای آن استفاده میشود .

 

ما در این قسمت شما را با انواع شکل های گروه NX آشنا کردیم در حال حاضر سمعک های گروه NX در سه مدل (3،5،7) در بازار موجو هستند که تقزیبا در بعضی تکنولوژی ها این سمعک ها با هم تفاوت دارند و بیشترین تفاوت آن ها در تعداد باند و کانال فرکانسی آن ها می باشد.

 

تکنولوژی پرایمکس سمعک زیمنس

 

این تکنولوژی درست یک سال قبل از تکنولوژی NX در بازار عرضه شده بود یک سمعک با کیفیت بالا و هوشمند که سمعک در محیط های مختلف وارد چالش های جدیدی میشد و منطبق بر محیط تنظیم میشد.شما با خرسد این مدل از سمعک های زیمنس با قیمت مقرون به صرفه هم از شنوایی طبیعی لذت خواهید برد هم سود کرده اید گه هزینه زیادی برای سمعک پرداخت نکنید.این مدل از سمعک های زیمنس دارای برنامه کنترل وزوز گوش هستند در تمامی رده ها شما میتوانید با فعال کردن این برنامه از شر وزوز گوش خلاص شوید.

 

زمانی که در جلسات و مهمانی های صدای زیاد با سمعک های دیگر شما را اذیت میکند دیگر نگران صدا های اضافی و بلند ازار دهنده نباشید تکنولوژی بکار رفته در سمعک های Primaxباغث کاهش این صدا های آزار دهنده میشود.

 

هر حرفی را بدون زحمت بشنوید . بسیاری از موقعیت های روزانه، مانند مکالمات در ایستگاه قطار، می تواند برای کسانی که با شنیدن ناقص مواجه هستند، چالش های فراوانی را به همراه داشته باشد ولی این مدل از سمعک های زیمنس درک گفتار خوبی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

یک تجربه کاملا جدید موسیقی باسمعک زیمنس

 

سمعک های primax ویژگی منحصر به فردی در برنامه های موسیقی HD را دارندو طراحی شده برای غنی سازی کیفیت صدا موسیقی، چه در حال پخش زنده، از طریق یک سیستم استریو، و یا در طول عملکرد در کنسرت.

 

عملکرد این مدل از سمعک های زیمنس بسیار بال و مصرف انرژی بسیار کم و بدون رقابت می باشد.

اگر شما از تعویض باطری سمعک یا خرید باطری خسته شده اید و به دنبال سمعک های کم مصرف هستید ما برای خرید سمعک این مدل از سمعک های زیمنس را به شما پیشنهاد میدهیم و سمعکهای قابل شارژ این مدل از سمعک های زیمنس فقط به یکبار در سال نیازمند تعویض باطری هستند.

 

 Motion 13 BT primax

 

این مدل از سمعک های primax زیمنس قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های آیفون را دارند و با برنامه my control میتوانید سمعک خود را کنترل کنید از طریق گوشی خود. میکروفن های جهت دار موجود در این مدل از سمعک های زیمنس وضوح گفتار را در تمام جهت های قضایی حتی در وجود نویز های بسیار بلند و بالا میتوانید بهبود بخشید.

 

 Pure 13 BT primax

 

این مدل از سمعک های primax قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های آیفون را دارند و با برنامه my control میتوانید سمعک خود را کنترل کنید از طریق گوشی خود.مانند مدل های قبلی میتوانید از این قابلیت استفاده کنید.

 

و همینطور قابلیت های میکروفن جهت دار که باعث وضوح گفتار برای شما میشود و تنها تفاوت با مدل Motion 13 BT primax اندازه این مدل میباشد که سمعک pure اندازه کوچکتری دارد و معمولا به سمعک pure به صورت RIC تجویز میشود یعنی رسیور این سمعک بیرون از آن قرار دارد و داخل مجزای گوش قرار میگیرد.

 

 Cellion primax  :

 

شارژر سمعکCellion primax به صورت کاکلا القایی میباشد و از سمعک های شارژی در سطح دنیا که طرفداران زیادی دارد و رضایت بالایی از این سمعک وجود دارد. شما با 3 ساعت شارژ میتوانید به مدت 24 ساعت به صورت مداوم از این سمعک در طول شبانه روز استفاده نمایید.و با طراحی فوق العاده و شیک این سمعک با طراحیOneShell IP68 مقاومت بالایی در مقابل آب و خاک و رطوبت دارد.یعنی جز سمعک های ضد آب محسوب میشود.و شما به راحت با گوشی های هوشمند میتوانید با برنامه touch control این سمعک را کنترل کنید .

 

سمعک Ace primax:

 

سمعک Ace primax زیمنس کوچکترین سمعک پشت گوشی جهان با طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد میباشد .

 

شما سمعکAce primaxزیمنس را میتوانید با گوشی های هوشمند و با نصب یک برنامه رو تلفن همراه هوشمند خود براحتی کنترل کنید.میکروفن های جهت دار در این مدل از سمعک های زیمنس باعث بهبود درک گفتار میشود.

 

سمعک Pure primax :

 

قابلیت شارژی بودنPure primax سمعک های زیمنس و میکروفن های جهت دار و اتصال آسان به لوازم جانبی سمعک و همینطور اتصال به گوشی های هوشمند برای کنترل سمعک از ویژگی های جالب مدل pure primax زیمنس آلمان میباشد .

 

سمعک Carat primax :

 

میکروفن های جهت دار باعث بهبود کیفیت صدا در محیط های شلوغ میباشد و همینطور این سمعک جز سمعک های شارژی و قابل شارژ حساب می شودو شما از طریق اتصال به گوشی هوشمند سمعک خود را میتوانید کنترل کنید.

 

سمعک Motion SX, SA, P and SP primax :

 

یک سمعک پشت گوشی با انواع مختلف قدرت که برای کم شنوایی های ملایم تا عمیق را پوشش میدهد و تمامی تکنولوژی های مرب.ط به primax زیمنس را دارد .

 

سمعک Silk primax :

 

Silk primaxیک مدل از سمعک های آماده میباشد با قابلیت اتصال و نصب آسان بر روی گوش و با تحویل یک ساعته برای بیمارانی که عجله برای شنیدن اصوات دارند. این سمعک جز سمعک های نامریی محصسوب میشوند و بسیار کیفیت بالای دارند و با برنامه touch control کاملا میشود با گوشی هوشمند کنترل شوند .

 

سمعک زیمنس

 

Insioprimax :

 

میکروفن های بکار رفته در این سمعک با تمرکز بر روی گفتار افراد باعث بهبود شنوایی شما می شود.و شما یک سمعک داخل گوشی را میتوانید با گوشی خود کنترل کنید .و یک سمعک داخل گوشی با تنولوژی عالی و همینطور یم سمعک با قیمت بسیار خوب در اختبار شما می باشد .

 

در اینن قسمت ما سعی کردیم تعدادی از سمعک های زیمنس آلمان با تکنولوژی ها و قابلیت هایی که دارند برای شما به نمایش قرار دهیم امیدوارم مطالب ما برا شما مفید واقع شده باشد.برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مرکز نوین سمعک تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 66   میانگین: 4.7/5]
Call Now Button