021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

لوازم جانبی سمعک یونیترون

لوازم جانبی سمعک یونیترون

در این قسمت ما شما را با لوازم جانبی سمعک یونیترون آشنا میکنیم  امیدواریم مطالب مفید واقع شود و همچنین شما میتوانید برای اطلاع بیشتر با شماره تماس های مرکز نوین سمعک تماس گرفته و با کارشناسان ما در مورد وسایل جانبی سمعک های یونیترون صحبت کنید و مشاوره لازم را بگیرید.

UNITRON SMART CONTROL REMOTE

لذت بردن از سطح دقیق کنترل سمعک

شما به راحتی با این وسیله میتوانید حجم صدای سمعک خود را کنترل کنید و برنامه های تعیین شده در سمعک خود را تعویض کنیدو برای سمعک های رده ی MAXI  به بالا کاربرد دارد. کنترل از راه دور تخصصی هوشمند که فراتر از تعویض برنامه یا تغییر درجه صدا عمل می کند: a : Smart focus : کنترل همزمان و در لحظه چهار پارامتر استراتژی میکروفون، سیستم ارتقاء گفتار، کاهش نویز و بهره کلی.

UNITRON UDIRECT3

از تمامی وسایل بیسیم مانند تلفن همراه دستگاه های ارتباطی و سرگرمی دستگاه هاس پخش ککنده FM و پخش کننده MP3 بدون هیچ گونه مزاحمتی و دست و پا گیر بودن استفاده کنید.

لوازم جانبی سمعک ویدکس

UNITRON USTREAM

با این وسیله بیماران تجربه ی جدیدی برای اتفاده از دستگاه های بیسیم به وسیله سمعک خود دارند و می توانند صدای کاملا استریو را از آن بشنوند.

لوازم جانبی سمعک یونیترون

UNITRON UTV3

معمولا بسیاری از افراد هستند علاقه دارند صدای تلویزیون مستقیم وارد سمعک بشود و از صدای کاملا شفاف و واضح لذت ببرند این وسیله کمک میکند که صدای سمعک به صورت کاملا استریو وارد سمعک های شما شود و شما در هنگام تماشای تلویزیون با سمعک لذت ببرید.

لوازم جانبی سمعک یونیترون

شما برای خرید و یا از اطلاع از قیمت هر کدام از وسایل جانبی مربوط یه سمعک های یونیترون میتوانید با مرکز نوین سمعک نماینده فروش محصولات یونیترون تماس گرفته و اطلاعات لازم را از ماشوران و کارشنان ما در این زمینه کسب کنید .

حتی راهنمای کارکرد این وسیله های جانبی هنگام خرید برای شما ارسال میشود و شما میتوانید به راحتی از قابلیت های سمعک های یونیترون استفاده لازم را ببرید.

[تعداد: 15   میانگین: 5/5]
Call Now Button