021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

انتخاب سمعک مناسب با نیازهای شخصی

انتخاب سمعک مناسب

انتخاب سمعک مناسب با نیازهای شخصی

بهترین سمعک برای افراد سمعکی است که کم شنوایی فرد و نیازهای شخصی او را جبران کند. سمعک ها باید این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهند و استفاده از آنها احساس راحتی و طبیعی برای فرد فراهم کند. در ادامه راهنمایی هایی در مورد انتخاب سمعک مناسب برای شما خواهیم داد.

 

سمعک های خوب

 

سمعک های خوب با تقویت صداهای اطراف به درک بهتر گفتار کمک می کنند. بنابراین، سمعک ها باید نه تنها شنیدن در محیط های آرام، بلکه در شرایط صوتی پیچیده تر مانند مکانی که در آن افراد زیادی حضور دارند یا صدای پس زمینه وجود دارد، نیز کمک کنند.

 

شرایط و نیازهای فردی در انتخاب سمعک مناسب

 

نیازهای هر شخص متفاوت است و بنابراین یک نوع سمعک برای همه ی افراد نمی تواند مناسب باشد. کم شنوایی افراد با یکدیگر متفاوت می باشد و کم شنوایی هر فرد همانند اثر انگشت مختص همان فرد می باشد و نیازها و شرایط زندگی افراد با یکدیگر متفاوت می باشد. مهمترین امر این است که سمعکی را انتخاب کنید که به بهترین نحو نیازها و کم شنوایی شما را برطرف کند. همچنین مهم است که بتوانید در اسرع وقت به سمعکهای خود عادت کنید و به آنها تطبیق پیدا کنید.

 

بنابراین در انتخاب سمعک مناسب همواره باید نیازهای شخصی و کم شنوایی ویژه فرد در نظر گرفته شود.

 

مطلبی که میتواند برای شما مفید باشد: قیمت سمعک

 

کلیه سمعک های جدید شرکت های معتبر دارای کیفیت بالا بوده و مبتنی بر فناوری مدرن دیجیتال ساخته می شوند و همه شرکت های پیشرو در زمینه شنوایی، سمعک ها را در رده های قیمت مختلف ارائه می دهند.

 

حتی در مقرون به صرفه ترین و ارزانترین سمعک های شرکت های معتبر نیز فناوری مدرن دیجیتال به کار گرفته می شود و آن سمعک ها نیز محصولاتی با کیفیت هستند.

 

انتخاب سمعک مناسب به عوامل متعددی مانند میزان و نوع کم شنوایی، سبک زندگی فرد، نیازهای ویژه فردی و میزان بودجه اختصاصی برای خرید سمعک بستگی دارد. سمعک ها در مدل ها و تکنولوژی های مختلف با قیمت های مختلف در بازار موجود می باشند و انتخاب سمعک مناسب نیازمند دانش و تجربه ی کافی می باشد. اگر می خواهید بدانید که بهترین سمعک برای شما چه سمعکی است، حتما باید از یک متخصص شنوایی یا همان ادیولوژیست راهنمایی و مشورت بگیرید.  

 

مطلبی که میتواند برای شما مفید باشد: مشاوره رایگان سمعک

 

منبع: www.hear-it.org/always-choose-hearing-aids-which-match-your-needs

 

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button