021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

نمای کلی شرکت فوناک | Phonak

شرکت فوناک

نمای کلی شرکت فوناک | Phonak

Phonak تولید کننده سمعک های سوییسی است، که در سال 1947 تأسیس شده است. با هدف ارتباط مجدد مردم به زندگی خود و عزیزانشان، Phonak کار خود را به ایجاد فن آوری نوآورانه شنوایی اختصاص داده است. در عین حال، Phonak برای بهبود فرهنگ و عقاید در مورد کم شنوایی و اصلاح تفکرات و دیدگاه ها نسبت به آن فعالیت گسترده ای می کند.

 

مطلب پیشنهادی: کم شنوایی و راه های درمان

 

Phonak در چندین زمینه تکنولوژی جزو اولین ها می باشد که به چند مورد از آن در اینجا اشاره می کنیم : فناوری چند میکروفونی AudioZoom در سال 1995، گیرنده  MicroLink FM در سال 1996، سمعک فول دیجیتالی Claro سال 1999 و SmartLink ، اولین سمعک برای استفاده از فناوری بلوتوث در سال 2003.

 

مطلب پیشنهادی: سمعک فوناک

 

Phonak مصمم است كه همچنان به تولید فن آوری های شنوایی و وسایل کمک شنوایی بپردازد و تابوهای مربوط به كم شنوایی را تا حد امکان از بین ببرد. یکی از اهداف سمعک شرکت فوناک این است که استفاده از سمعک به اندازه عینك یا لنزهای تماسی ساده و معمول باشد.

 

پلتفرم های سمعک فوناک

 

فوناک از شرکت های با سابقه در زمینه طراحی و تولید سمعک و وسایل کمک شنوایی می باشد. امروزه همه سمعک های فوناک از نوع دیجیتال می باشد و بر اساس پلتفرم های پردازشی دیجیتال عمل می کنند.

 

فوناک تا به امروز چندین پلتفرم پردازشی مختلف را ارائه کرده است و قابلیت سمعک ها را افزایش داده است. جدید ترین پلتفرم پردازشی فوناک Belong نام گذاری شده است. در این پلتفرم با به کارگیری امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جدید، کیفیت صدا و امکانات سمعک گسترش داده شده است. در این مقاله در مورد پلتفرم Belong اطلاعاتی گرد آورده ایم.

 

پلتفرم Belong شرکت فوناک

 

پلتفرم جدید سمعک فوناک با نام Belong، بر اساس فیدبک دریافتی از کاربران سمعک طراحی و ساخته شده است و در این پلتفرم به خواسته های کاربران نظیر اندازه ظریف و کوچک سمعک، راحتی، ارتباط وایرلس، مصرف باتری کمتر، سهولت استفاده و ویژگی های خودکار سمعک توجه شده است. در پلتفرم Belong این نیاز ها در نظر گرفته شده است و درنهایت دو مورد از مهمترین عناصر را در اختیار کاربران می گذارد: قابل فهم بودن گفتار و تجربه صدای طبیعی.

 

فناوری باتری های قابل شارژ لیتیوم یونی پلتفرم Belong، سیستم پردازشی AutoSense و طراحی جدید و ظریف سمعک، سهولت استفاده، عملکرد عالی و جنبه های زیبایی شناختی مواردی است که در سمعک های جدید فوناک در اختیار کاربران قرار داده می شود.

 

مطلب پیشنهادی: جدیدترین سمعک ها

 

علاوه بر این، طول عمر چهار ساله باتری موجب شده است تا کاربران سمعک با پلتفرم Belong دیگر نیازی به نگرانی در مورد تمام شدن و تعویض باتری های خود نداشته باشند.

 

به طور کلی، Belong تضمین می کند که کاربران سمعک Audeo B-R از 20٪ درک گفتار بهتر، 60٪ بهبود درک گفتار در محیط های پر سر و صدا و 37٪ کاهش تلاش و تقلا هنگام گوش دادن به مکالمات در ماشین و اتومبیل برخوردار شوند. با قرار گیری میکروفون در مکان جدید و درب باتری مهر و موم شده، کاربران سمعک Audeo B-R به عملکرد مناسب سمعک های خود اطمینان پیدا می کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سمعک شرکت فوناک می توانید با کارشناسان کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک در شمال تهران تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط:

 

قیمت سمعک

راهنمای خرید سمعک

انواع سمعک

تجویز سمعک در منزل

سمعک اقساطی

بیمه سمعک

مشاوره سمعک

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button