021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

سمعک کراس

آشنایی با سمعک کراس

سمعک کراس معمولا یک نوع سمعک پشت گوشی هستند که اطلاعات شنوایی را از یک طرف سر به طرف دیگر سر انتقال میدهند.

امروزه میتوان گفت تمامی برند های سمعک انواع مختلفی از سمعک کراس را تولید میکنند که تقریبا تمامی این سمعک ها در رده های مختلف کیفیت یکسانی دارند.

معمولا به افرادی که درک شنوایی و همینطور کم شنوایی عمیق در یک گوش دارند سمعک کراس (سمعک CROS) و افرادی که افت شنوایی عمیق در یک گوش و افت شنوایی متوسط در گوش بهتر دارند، سمعک بای کراس(BICROS) تجویز میشود و باعث بهبود شنوایی و درک صدا در محیط های نویزی و همچنین تشخیص جهت یابی صدا در افراد با ضایعه کم شنوایی عمیق در یک گوش میشود.

اغلب بیماران ما که از این مشکل رنج میبردند رضایت بسیار بالایی از سمعک کراس زیمنس آلمان و همنیطور سمعک های کراس برند یونیترون داشته اند و همینطور این سمعک ها در مقایسه با سمعک های برند های دیگر میشود گفت کوچکترین سمعک های پشت گوشی حال حاضر دنیا میباشند.

سمعک CROS در مقابل BiCROS

تفاوت بین  سمعک کراس و سمعک بای کراس BiCROS این است که سیستم CROS برای افرادی که هیچ شنوایی در یک گوش ندارند و در  گوش دیگر شنوایی کامل دارند، طراحی شده است.

سیستم BiCROS برای افراد دارای کم شنوایی در یک گوش و کاهش شنوایی متوسط در گوش دیگر طراحی شده است.

مزایای استفاده از سیستم CROS  در مقابل سیستم BICROS  جیست ؟ (مقایسه بین افراد دارای کم شنوایی و افرادی که از سیتم های CROS,BICROS  استفاده میکنند)

کیفیت صدا بهبود یافته است

محدوده شنوایی وسیع تر شده است

بهبود قابل توجه درک گفتار

درک صحیح گفتار در محیط های شلوغ و نویزی

بهبود جهت یابی صدا

تعادل در حس شنوایی با سمعک کراس

شنیدن اصوات خسته کننده نیست و سیستم شنوایی از ورود اصوات خسنه نمیشود

رضایت قابل قبول بیماران برای استفاده از سیسیتم کراس سمعک

انواع متنوع تری از سمعک های CROS  در سطح دنیا با شرکت های معتبر وجود دارند ولی در کشور ایران بهترین سمعک های CROS  که میشود نام برد سمعک های زیر میباشند.

سعک کراس (CROS)

گاهی اوقات کم شنوایی در یک گوش به اندازه کم شنوایی در دو گوش برای افراد سخت و غیر قابل تحمل است.

شاید بر این باور باشید که با مشکل در یک گوش هیچ اتفاق خاصی زندگی شما را تحت تاثیر قرار  نمیدهد ولی وقتی شما معمولا در محیط های مختلف مخصوصا در محیط های شلوغ قرار میگیرد درک گفتار برای شما مشکل میشود همچنین جهت یابی صدا نیز برای شما مشکل است.

در رابطه با شنوایی دو گوشی میتوانید در قسمت تکنولوژی های سمعک اطلاعات کسب کنید.

خوشبختانه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تعداد زیادی سمعک های خاص در دسترس هسند که برای افت های شنوایی یک طرفه طراحی شده است و شما را در مقابله با چالش های منحصر به فردی که با آن رو به رو میشوید آماده میکند.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و همینطور نحوه ی کارکرد سمعک کراس که به صورت وایرلس میباشد و عکس های مربوطه با شماره تماس و یا از طریق شبکه های مجازی با نوین سمعک پیشرو در معرفی و تجویز جدیدترین سمعک های حال حاضر دنیا در ارتباط  باشید.

انواع سمعک کراس

سمعک کراس moxi now

سمعک های گروه maxi  برند سمعک یونیترون دارای قابلیت کراس و بای کراس بودن هستند.

و هم به عنوان سمعک کراس قابلیت عملکرد دارد و هم به صورت سمعک.

و شما از کوچکترین سمعک پشت گوشی دنیا به عنوان سمعک کراس میتوانید استفاده کنید.

سمعک maxi now یونیترون قابیلن و کیفیت بسیار بالایی دارد و افرادی که به دنبال خرید سمعک با قیمت متوسط هستند این سمعک جادویی پیشنهاد میشود .

سمعک کراس Pure 312

شرکت آلمانی Sivantos  (شرکت مادر زیمنس آلمان) یک غول مهندسی و فن آوری جهانی شناخته شده است و سال های زیادی است که این شرکت آلمانی از پیشگامان صنعت تولید و ساخت سمعک در جهان میباشد.

و هر سال با اضافه کردن تکنولوژی های بسیار پیشرفته کمک شایانی به افرادی میکند که از سمعک استفاده می نمایند.

سمعک کراس

یکی از موثر ترین تکنولوژی های پیشرفته این برند اشنا ی سمعک فناوری  NX می باشد.

این سمعک هم دارای قابلیت CROS  بودن و هم قابلیت های یک سمعک را به طور کامل دارد، برخلاف نمونه قبلی این سمعک که دستگاه CROS به عنوان سمعک به کار نمیرفت.

CROS B

سمعک CROS B گروه سمعک های فوناک میباشد که فقط به عنوان یک میکروفن و گیرنده عمل میکند و مختص تجویز سمعک های کراس میباشد.

CROS B ویژگی های فن آوری پیشرفته Phonak Belong  را ارائه می دهد که شنوایی را راحت تر از قبل می سازد و امکانات بی شماری را به ارمغان می آورد.

حتی سمعک کراس فوناک دارای قابلیت شارژی هم هستند که امکان استفاده از سمعک برای یک روز کامل را برای شما فراهم میکند.

این سمعک قابلیت بسیار خوبی را برای جهت یابی را برای شما فراهم میکند.

Silk  زیمنس (signia)

سمعک silk  توسط شرکت زیمنس آلمان طراحی شده است و یکی از اولین سمعک های با قابلیت cros در انواع سمعک های نامریی و سمعک های داخل گوشی میباشد.

به رغم اندازه کوچک این سمعک ها قابلیت و کیفیت بسیار بالایی دارند.

سمعک کراس

Silk  یکی از انواع سمعک های نامریی میباشد که با توجه به نیاز کاربران برای سمعک های داخل گوشی cros  به شکل بسیار زیبا و قابلیت های بسیار فراوان طراحی شده است.

همچنین دارای توانایی استفاده از e2e wireless 3.0 برای اتصال گوشی های چپ و راست با برنامه های تلفن همراه و دیگر سیستم های صوتی می باشد.

یعنی حتی شما با وسایل جانبی همراه سمعک میتوانید از پخش کننده های mp3 و یا موزیک های پخش شده توسط تلفن همراه و تلویزیون نیز صدا را به صورت استریو و مستقیم از طریق سمعک خود دریافت کنید.

با این حال سمعک های silk  زیمنس المان در سه نسخه 3px، 5px ،7px با توجه به تکنولوژی سمعک و نیاز های  شما متخصص شنوایی سنجی برای شما بهتریم گزینه ممکن را انتخاب میکند.

برای کسب اطلاعات بیشار در مورد سمعک های زیمنس آلمان با مرکز نوین سمعک نماینده برند زیمنس در ایران میتوانید تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 11   میانگین: 5/5]
Call Now Button