021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

تجویز سمعک در منزل و کرونا

تجویز سمعک در منزل و کرونا

تجویز سمعک در منزل و کرونا

اهمیت تجویز سمعک در منزل در بحبوحه پاندمی کرونا

 

 

متاسفانه امروزه کل دنیا درگیر ویروس کرونا شده اند و این ویروس تلفات جانی و اقتصادی شدیدی تقریبا به همه کشور های جهان وارد کرده است. کشورهای مختلفی برای یافتن واکسن و داروی ویروس کرونا با یکدیگر رقابت دارند و متاسفانه در بهترین حالت کشف واکسن بین 12 تا 18 ماه طول خواهد کشید، علاوه بر این تولید انبوه واکسن و رسیدن مقدار کافی از آن به کشورمان نیز زمان زیادی طول خواهد کشید. از طرف دیگر داروی خاصی توسط سازمان غذا و دارو به عنوان درمان کرونا اعلام نشده است. بنابراین تا زمان کشف واکسن یا داروی مناسب که متاسفانه پروسه زمانبری نیز می باشد ما باید حدالامکان با رعایت بهداشت فردی و عمومی از ابتلا به آن جلوگیری کنیم. در ادامه با موضوع ” تجویز سمعک در منزل و کرونا ” همراه ما باشید.

 

 

از طرف دیگر کم شنوایی نیز عارضه ای می باشد که با کاهش حس شنیدن، مشکلات متعددی را برای افراد کم شنوا ایجاد می کند. عدم درمان کم شنوایی منجر به عوارض بعدی آن نظیر انزوای اجتماعی، اضطراب، افسردگی و همچنین تسریع ابتلا به آلزایمر به ویژه در افراد مسن می شود. بنابراین جبران کم شنوایی و برقراری ارتباط مجدد با محیط اطراف اهمیت زیادی در افراد کم شنوا دارد. اما با جود ویروس کرونا و خطرناک بودن مراجعه افراد به کلینیک های شنوایی سنجی به منظور خرید سمعک، چه راهکاری برای بهبود کم شنوایی می توان ارائه کرد؟

 

 

تجویز سمعک در منزل در بحبوحه بیماری کرونا

 

 

پیرگوشی یکی از شایع ترین علل کم شنوایی می باشد و بیشترین درصد مراجعین به کلینیک های شنوایی سنجی جهت خرید سمعک را شامل می شود. افراد مسن ممکن است علاوه بر کم شنوایی مشکلات دیگری مانند دیابت خون، بیماری های قلبی عروقی، چربی خون و … داشته باشند و از طرف دیگر سیستم ایمنی این افراد ضعیف تر از افزاد جوانتر می باشد. با توجه به مطالب گفته شده افراد مسن جامعه به دلایل بیماری های زمینه ای، احتمال ابتلا بیشتری به بیماری کرونا دارند.

 

 

کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک در جهت خدمت رسانی به هموطنان گرامی و به منظور جلوگیری از حضور افراد کم شنوا به ویژه افراد مسن در مکان های عمومی به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، خدمات تجویز سمعک در منزل را با تمهیدات بهداشتی ویژه برای هموطنان گرامی فراهم آورده است.

 

 

مراحل تجویز سمعک در منزل در بحبوحه بیماری کرونا

 

 

در تجویز سمعک در منزل، متخصص شنوایی کلینیک نوین سمعک با رعایت نکات بهداشتی و با دستگاه های به روز شنوایی به منظور تعیین میزان کم شنوایی، مشاوره و انتخاب سمعک مناسب با تعیین وقت قبلی به منزل شما مراجعه می کند. پس از معاینه گوش و بررسی از نظر وجود عفونت و جرم گوش، از فرد کم شنوا تست شنوایی به عمل می آید. سپس مشاوره شنوایی و سمعک داده می شود. سپس از گوش بیمار قالب اولیه، جهت ساخت سمعک یا قالب ثانویه گرفته می شود. در جلسه بعدی سمعک بر اساس میزان کم شنوایی و نیازهای شنوایی فرد کم شنوا تجویز می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تجویز سمعک در منزل و کرونا می توانید با کارشناسان کلینیک شنوایی سنجی  نوین سمعک تماس برقرار کنید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

 

 

خرید سمعک

 

قیمت سمعک

 

سمعک

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button