021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

تنظیم سمعک از راه دور

تنظیم سمعک از راه دور

تنظیم سمعک از راه دور

تنظیم سمعک از راه دور

 

در این مقاله با معرفی امکان تنظیم سمعک از راه دور سمعک زیمنس با ما همراه باشید.

 

مزایای Telecare سیگنیا (زیمنس) در تنظیم سمعک

 

TeleCare اصطلاحی است که برای توصیف ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی از راه دور با استفاده از سیستم های ارتباطی مدرن از جمله ارتباطات بی سیم به کار برده می شود. شرکت سیگنیا (زیمنس) اولین شرکت سمعک می باشد که برای نخستین بار خدمات تنظیم از راه دور سمعک را ارائه کرد.

 

مزایا

 

Telecare مزایای متعددی را با خود به همراه دارد. این نرم افزار موانع موجود بین فرد کم شنوا و کلینیک های شنوایی سنجی مانند مشکلات حمل و نقل، دشواری آمدن بیمار به کلینیک شنوایی سنجی و … را به حداقل رسانده است. به علاوه این نرم افزار به کاربران این فرصت را فراهم می کند تا در فرایند تنطیم بیشتر دخالت و نقش داسته باشند. و این منجر به پذیرش آسان سمعک و افزایش رضایت کاربر سمعک می شود.

 

امروزه به دلیل افزایش میزان افراد کم شنوا در اثر عوامل مختلف، در اینده تقاضا و نیاز به ارائه خدمات بهداشت شنوایی نیز افزایش خواهد یافت و این نرم افزار می تواند کمک شایانی به مدیریت و درمان افراد از راه دور نماید.

 

مزایای این نرم افزار به کلینیک های شنوایی سنجی و ادیولوژیست ها

 

برای کلینیک های شنوایی سنجی و ادیولوژیست ها این مزیت را دارد که می توانند مراجعه کنندگان بیشتری را ویزیت و در زمان های دلخواه سمعکشان را تنظیم کنند.

 

با این برنامه افرادی که در شهرها و روستاهای محروم هستند و به متخصص شنوایی دسترسی آسانی ندارند، بسیار مفید و کاربردی می باشد.

 

Telecare

 

به طور کلی هم شنوایی شناس و هم کاربر سمعک از این طریق می توانند در زمان و هزینه هایشان صرفه جویی کنند و بیشترین بازده و کارایی را از سمعک دریافت نمایند. teleCare از بهترین روش های رایج برای ارائه خدمات بهداشتی برای کاربران سمعک از راه دور می باشد و با توجه به اینکه این نرم افزار به تازگی معرفی شده است، مطمئنا در آینده ای نزدیک ورژن های بهتر و ایده آل تری نیز ارائه خواهد گشت تا کاربران سمعک و ادیولوژیست در تنطیم و استفاده از سمعک به سطح بالایی از رضایت برسند.

 

کم شنوایی

سازمان بهداشت جهانی، کم شنوایی را یک عارضه شایع ساکت می داند که اکثرا توسط افراد نادیده گرفته می شود. بر طبق تخمین این سازمان از هر 10 نفر، یک نفر درجات ناتوان کننده ی کم شنوایی را تجربه می کند و پیش بینی می شود تا سال 2025 هفتصد میلیون نفر در جهان دچار مشکلات شنوایی شوند. 

 

تنظیم سمعک از راه دور در نوین سمعک

در کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک، بهترین کلینیک شنوایی سنجی در تهران، تنظیم سمعک از راه دور برای کاربران سمعک در جلسه اول فیتینگ راه اندازی می شود و در صورت نیاز به تنظیم در جلسات بعدی نیازی به حضور در مرکز نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button