021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

نکات نگه داری از سمعک

نکات نگهداری از سمعک

نکات نگه داری از سمعک

آیا می دانید که رطوبت و گرد و غبار می تواند به سمعک آسیب زده و آن را از عمل بازدارد؟ سمعک ها همانند سایر وسایل الکترونیکی نسبت به رطوبت و گرد و غبار آسیب پذیر بوده و نیازمند مراقبت های ویژه ای در منزل و سایر مکان ها می باشد. به همین علت مراقبت از سمعک و نحوه نگه داری مناسب از آن در خانه و بیرون از خانه امر مهمی می باشد. در ادامه با نکات نگه داری از سمعک با ما همراه باشید تا چندین نکات ساده که باعث جلوگیری از خراب شدن سمعک و همچنین افزایش طول آن می شود را به شما ارائه دهیم.

 

نکات مهم در نگه داری از سمعک در خانه

 

همیشه به ارامی و با ظرافت سمعک را از گوشتان بردارید یا در گوشتان قرار دهید و از وارد کردن فشار به آن حین گذاشتن و برداشتن آن از گوش دوری کنید.

 

قبل از برداشتن سمعک و قرار دادن آن در گوش، دستهایتان را حتما بشویید.

 

سمعک را با آب، الکل یا سایر مواد ضد عفونی کننده تمیز نکنید و از مایعات تمیز کننده مخصوص آن در جعبه آن استفاده کنید.

 

سمعک خود را در جای امن و مکان های خشک نگه دارید. سعی کنید سمعک ها از دسترس کودکان و در صورت داشتن حیوانات خانگی دور باشد.

 

وقتی که از سمعک استفاده نمی کنید، آن را خاموش کنید.

 

به طور مرتب محل قرارگیری باتری را تمیز کنید و در صورت مشاهده جرم گوش یا گرد و خاک، به آرامی آن را با دستمال نرم برطرف کنید. می توانید از دستمال های مخصوص داخل جعبه سمعک استفاده کنید.

 

با متخصص شنوایی خود در ارتباط باشید و در تایم های زمانی مشخص، سمعک را جهت تمیز کردن حرفه ای، بررسی و سرویس آن به متخصص شنوایی ارجاع دهید.

 

در حمام به هنگام دوش گرفتن، شنا کردن و یا هنگام استفاده از سشوار یا اسپری مو، سمعک در گوشتان نباشد و آن را دربیاورید.

 

تعمیر سمعک

 

طبیعی است که سمعک ها به سرویس و بعضا به تعمیر نیاز داشته باشند و به این علت است که بیشتر برند سمعک های معروف دارای گارانتی تعمیر و خدمات پس از فروش طولانی می باشند. تمامی سمعک ها که در معرض عوامل محیطی مانند رطوبت، جرم گوش، نم و گرد و خاک قرار می گیرند، می توانند از نظر عملکردی با مشکل روبرو شوند. سمعک های نامرئی و داخل گوشی به دلیل قرار گرفتن در داخل گوش در معرض جرم گوش قرار دارند و آسیب پذیر نسبت به آن هستند. در مقابل سمعک های پشت گوشی که پشت لاله ی گوش قرار می گیرند، در معرض آسیب ناشی از عرق بدن، آب و گرد و خاک محیطی می باشند. تمیز کردن روزانه سمعک، می تواند به طور قابل توجهی عمر مفید سمعک را افزایش داده و از تعمیرات مکرر جلوگیری کند و همچنین کیفیت صدای آن نیزحفظ می شود.

 

یادگیری نحوه مراقبت از سمعک در خانه و برقراری ملاقات هماهنگ با متخصص شنوایی این اطمینان را برای شما فراهم می کند که سمعک شنا در بهترین فرم و کیفیت عملکردش را دارد.

 

مطالبی که میتوانند برای شما مفید باشند:

 

خرید سمعک

قیمت سمعک

 

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button