021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

سمعک اتیکن OPN

سمعک اتیکن OPN

سمعک اتیکن OPN

هنگامی که اتیکون سمعک اتیکن OPN محبوب خود را در سال 2016 معرفی کرد، این شرکت اعلام کرد که هدف از طراحی این سمعک این است که افراد کم شنوایی بتوانند صداهای گفتاری را همانند افراد عادی حتی در محیط های پر سر و صدا درک کنند. اتیکن در سال 2019، با معرفی سمعک های Opn S گام بزرگ دیگری به سمت این هدف برداشت. مدل های Opn S سازگار با آیفون فقط یک ارتقاء جزیی مدل قبلی نمی باشد. این سمعک مبتنی بر پلتفرم جدید پردازش صدا، به نام Velox S هست، پلتفرمی که طبق ادعای اتیکن، عملکرد سمعک ها را به سه روش بهبود بخشیده است:

 

پیشرفت 15٪ در درک گفتار در مقایسه با Opn.

کاهش 10٪ تقلا و تلاس برای شنیدن در مقایسه با Opn.

افزایش 10٪ حافظه در مقایسه با Opn.

 

تکنولوژی های سمعک اتیکن OPN

 

اتیکن تحقیقات گسترده ای را در مرکز تحقیقات اریشولم و مرکز تحقیقات شنوایی کاربردی در دانمارک در مورد چگونگی عملکرد فرآیندهای مغزی انجام داده است. به نظر می رسد که تحقیقات منجر به پیشرفت ویژگیهای شنیداری در سمعک های Opn و OpnS شده است:

 

BrainHearing

 

“BrainHearing” – فناوری پردازش صدا که به منظور تقلا و تلاش کمتر برای  شنیدن، درک بهتر گفتار و افزایش ظرفیت به خاطر سپردن بیشتر آنچه که شنیده می شود، طراحی شده است. اوتیکن ادعا میکند که با کاهش قدرت پردازش ذهنی مورد نیاز برای درک گفتار در محیط های سر و صدا، این فناوری به شما امکان می دهد تا بیشتر از مغز خود برای پردازش گفتار استفاده کنید تا آنچه را گفته می شود را بهتر درک کنید و به یاد بیاورید.

 

Speech Rescue LX

 

Speech Rescue LX – که فرکانس ها را به سمتی شیفت می دهد که فرد کم شنوایی کمتری دارد و باعث افزایش درک می شود.

 

بهینه ساز سمعک اتیکن OPN

 

 

بهینه ساز OpenSound  با تجزیه و تحلیل محیط های مختلف شنیداری و تنظیم خودکار میزان تقویت، در طول زمان تقویت بهینه مورد نیاز را به دست می آورد. اوتیکون می گوید با پیش بینی فیدبک باعث جلوگیری از سوت آزاردهنده قبل از وقوع آن می شود.

 

اتصال به اینترنت (IoT)

 

همچنین Oticon اولین تولید کننده سمعک است که ارائه دهنده تلفیقی با شبکه (IFTTT) (IF THIS THEN THAT) می باشد و به طور موثر کاربران Opn را قادر می سازد خانه خود را از طریق “اینترنت اشیا” (IoT) کنترل کنند. با استفاده از برنامه Oticon ON، شما می توانید سمعک های خود را برای ادغام و انجام انواع عملکردهای IFFT برنامه ریزی کنید. طبق گفته اتیکن: IFTTT یک سرویس مبتنی بر اینترنت است که به کاربران امکان می دهد تا سمعک خود را با طیف گسترده ای از محصولات و راه حل های آنلاین مانند سیستم های روشنایی منزل، زنگ در ، سیستم های هشدار و تلفن همراه تلفیق کنید.

 

لوازم جانبی سمعک اتیکن OPN

 

در سمعک های Opn علاوه بر PAIR شدن با گوشیهای آیفون، می توانید هرنوع صدا مانند موسیقی را مستقیماً از تلفن های هوشمند Android و سایر دستگاههای دارای بلوتوث از طریق لوازم جانبی ConnectClip اوتیکن که به یقه وصل می شود را منتقل کنید. ConnectClip همچنین به عنوان یک میکروفون از راه دور عمل می کند و کنترل از راه دور سمعک را برای شما فراهم می سازد.  برنامه Oticon ON به شما امکان می دهد از تلفن هوشمند خود نیز برای کنترل تنظیمات سمعک استفاده کنید.

 

آداپتور تلویزیون Oticon تقریباً به هر دستگاه صوتی متصل می شود و به شما امکان می دهد صدا را مستقیما از تلویزیون یا پخش کننده موسیقی به سمعک های خود انتقال دهید.

 

سمعک های Opn S همچنین در مدل های دارای باتری لیتیوم یون قابل شارژ نیز موجود هستند و با یک بار شارژ کامل می توانید یک روز کامل از سمعک استفاده کنید. شارژر کامل سمعک در عرض سه ساعت انجام می شود. و در صورت فراموش کردن شارژ در طول شب ، 30 دقیقه شارژ شش ساعت استفاده را فراهم می کند.

 

مدل های سمعک اتیکن OPN

 

چهار مدل سمعک Oticon Opn S وجود دارد. سمعک Opn S MiniRITE یک سمعک از نوع RIC می باشد و در آن از باتری 312 استفاده می شود. سمعک Opn S MiniRITE T دارای telecoil نیز می باشد. مدل Opn S MiniRITE R سمعک RIC همراه با TELECOIL است و دارای باتری های قابل شارژ لیتیوم-یون می باشد. Opn S BTE PP سمعک پشت گوش (BTE) همراه با تله کویل است. این سمعک با باتری شماره 13 تغذیه می شو و در کسانی که دچار کاهش شنوایی شدید هستند تجویز می شود.

 

مطالب پیشنهادی:

 

خرید سمعک

قیمت سمعک

سمعک زیمنس

سمعک هوشمند

سمعک اتیکن

 

 

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button