021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

لوازم جانبی سمعک فوناک

لوازم جانبی سمعک فوناک

در این قسمت شما میتوانید با لوازم جانبی و کمکی برند سمعک فوناک آشنا بشوید. لازم به ذکر است هر کدام از لوازم جانبی سمعک فوناک که شما مدنظر دارید از طریق سفارش به دست شما خواهد رسید. نوین سمعک نمایندگی سمعک فوناک در تهران خدمات فروش لوازم جانبی سمعک ارائه میدهد برای خرید لوازم جانبی سمعک و اطلاع از قیمت لوازم جانبی سمعک میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

Roger EasyPen

این اکسسوری دیقا کاربرد roger pen را دارد با طراحی بسیار شیک و کنترل از راه دور که شما میتوانید در جلسات گروهی به صورت کاملا اتوماتیک از آن استفاده کنید.

سمعک فوناک

Roger Clip-On Mic

این اکسسوری از برند سمعک فوناک دیقا قابلیت Roger EasyPen می باشد، تنها تفاوتی که دارند شکل ظاهری آن ها می باشند،که این اکسسوری به پیرهن کاربر وصل میشود.

DECT

بیشتر برای استفاده از تلفن بی سیم معمولی کاربرد دارد و باعث کاهش نویز و به حداکثر رساندن درک می شود.

The ComPilot Air

یک سبک کوچک و بسیار شیک دارد که کیفیت صدای استریو عالی را در هنگام اتصال سمعک فوناک از طریق بلوتوث به انواع مختلف صوتی فراهم میکند

سمعک فوناک

PilotOne

به صورت کاملا بی سیم به سمعک فوناک اتصال پیدا میکنند تا به عنوان یک کنترل وظیفه ی خود را به خوبی انجام میدهد.

سمعک فوناک

مطالب مرتبط

Roger Pen

یک میکروفن بی سیم همه کاره که صدای پس زمینه با صدا های بلند را کاهش میدهد و سما در طی جلسات میتوانید با قرار دادن این میکروفن در جایی که مد نظر دارید صدای شفاف و واضح را از طریق سمعک خود به صورت مستقیم دریافت کنید.

لوازم جانبی سمعک فوناک

EasyCall

این اکسسوری تمام سمعک های بیسیم فناک را به گشی شما متصل میکند و میتواند صدای مستقیم را در تماس تلفنی به سمعک شما انتقال میدهند.

لوازم جانبی سمعک فوناک

RemoteMic

این اکسسوری از سمعک های فوناک برای درک صحبت های سخنران در فاصله های زیاد میباشد.و میتواند در کلاس درس به لباس معلم متصل شود و صدای مستقیم از طریق این وسیله به سمعک دانش آموز با صدای بسیار عالی و شفاف انتقال داده می شود.

TVLink

صدای کاملا استریو و مستقیم را از طریق این وسیله به سمعک فوناک شما انتقال داده می شود.

لوازم جانبی سمعک فوناک

The RemoteControl App

این برنامه بر روی هر گوشی هوشمند اندروید و آیفون نصب می شود و گوشی شما را در سمعک های هوشمند فوناک به کنترل از راه دور تبدیل میکند.

سمعک فوناک
[تعداد: 14   میانگین: 5/5]
Call Now Button