021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

سمعک PURE CHARGE&GO X زیمنس

سمعک زیمنس PURE CHARGE&GO X

سمعک PURE CHARGE&GO X زیمنس

سمعک PURE CHARGE&GO X زیمنس

 

سمعک PURE CHARGE&GO X زیمنس تنها سمعک قابل شارژ با سنسورهای اکوستیکی حرکتی هستند که از هر جهت در هر شرایطی حتی به هنگام حرکت صدای عالی برای کاربر فراهم می کنند.

 

شارژرهای القایی جدید در این سمعک ها دارای درب محافظی می باشد که رطوبت سمعک را گرفته و خشک می کند و از تاثیر رطوبت بر قطعات سمعک جلوگیری می کند.

 

این سمعک ها مجهز به ارتباط بلوتوثی می باشند و در طراحی جدید اندازه این سمعک ها نسبت به مدل های قبلی 16 درصد کوچکتر شده و ظرفیت نگه داری باتری آن 20 درصد افزایش یافته است.

 

این سمعک بر اساس پلتفرم Xperience سیگنیا طراحی شده است و به کاربران این امکان را می دهد صدای عالی حتی هنگام حرکت را با سمعکی ظریف و کوچک و با قابلیت شارژ دریافت نمایند.

 

این سمعک از نوع سمعک های RIC می باشد و اولین سمعک با سنسور اکوستیکی حرکتی می باشد. از آنجاییکه صداهای محیط اطراف می توانند به صورت ناگهانی تغییر کنند، این تکنولوژی می تواند خود را با این تغییرات تطبیق دهد و حرکت کاربر را تشخیص دهد، و با این ویژگی ها سمعک قادر است صدای طبیعی و دلخواه را از هر جهت و در هر شرایطی – حتی در هنگام حرکت – فراهم کند.

 

شنوایی بهتر برای زندگی در حال حرکت

 

تکنولوژی پیشرفته و ویژگی های ابتکاری سمعک PURE CHARGE&GO X، به کاربران اجازه جهت یابی صدا در زندگی روزمره را چه در خانه و چه در بیرون حین حرکت را فراهم می کند.

 

تکنولوژی پیشرفته در سمعکی کوچکتر

 

سمعک PURE CHARGE&GO X دارای برترین تکنولوژی روز می باشند همانند انتقال مستقیم صدا از موبایل، تلویزیون و … به سمعک. این سمعک همچنین برخوردار از تکنولوژی OVP می باشد و به موجب این تکنولوژی صدای خود فرد به صورت مجزا از دیگر اصوات پردازش می شود و منجر به کیفیت صدای عالی خود فرد می شود.

 

با باتری های قابل شارژ یون-لیتیم، این سمعک نسبت به مدل قبلی تر، 20 درصد ظرفیت نگهداری بیشتر انرژی را دارد و با طراحی ظریف و کوچکش، 16 درصد سایز کوچکتری نسبت به مدل قبلی دارد و همه این موارد منجر به راحتی بیشتر کاربران برای استفاده از این سمعک شده است.

 

سمعک PURE CHARGE&GO X سازگار با نرم افزار جدید سیگنیا می باشد که ترکیبی از چندین نرم افزارهای قبلی تر می باشد. نرم افزار جدید به کاربران این امکان را فراهم آورده است تا بتوانند تجربیات شنوایی خود را شخصی سازی کنند، مدیریت بیشتری بر استریم صدا داشته باشند و همچنین از طریق این نرم افزار می توانند به صورت از راه دور به ادیولوژیست وصل شوند و ادیولوژیست در صورت نیاز تنظیمات سمعک را تغییر دهد.

 

در مورد سمعک سیگنیا (زیمنس)

 

در سال 2016 با نام جدید سیگنیا شروع به کار کرد و امروزه در اکثر کشورها نمایندگی دارد. علاوه بر نوع آوری در زمینه تکنولوژی سمعک، شرکت سیگنیا ابزارها و نرم افزارهای متنوعی به منظور راحتی بیشتر کاربران ارائه کرده است. این شرکت به ادیولوژیست ها و کاربران سمعک، شرایطی را به وجود آورده است تا هم در زمینه تنظیم و هم در زمینه استفاده از سمعک نهایت استفاده را ببرند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button