021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

وسایل جانبی سمعک ریساند

وسایل جانبی سمعک ریساند

وسایل جانبی سمعک های ریساند برای ارتباط سمعک های تمام دیجیتال و سمعک های هوشمند به کار میرود.

و سمعک های فراهوشمند به صورت مستقیم به سمعک متصل می شود. وسایل جانبی سمعک های ریساند ( بی سیم ) مورد نیاز در سمعک های ریساند به شرح زیر میباشد.

ReSound Unite TV Streamer 2

ReSound Unite TV Streamer صدای استریو واضح را از تلویزیون، یا رایانه خود به طور مستقیم و بی سیم به سمعک های ریساند حود ارسال می کند.

شما لازم نیست چیزی اضافی. هیچ کابل یا سیم ی را به سمعک خود وصل کنید.با اتصال دستگاه TV Streamer به سمعک امکان انتقال صدا وجود دارد. برای فعال شدن برنامه تلویزیون در سمعک لازم است که دکمه برنامه روی بدنه سمعک را به مدت 3 ثانیه نگه دارید. آلارم اتصال وایرلس به دستگاه استریمر تلویزیون پخش می شود.

وسایل جانبی سمعک ریساند

ReSound Unite

شما با این وسیله می توانید تمام حجم صدا ی سمعک و برنامه های سمعک خود را براحتی کنترل کنید و به عنوان یک ریموت کنترل برای شما کار میکند.

میکروفن ReSound

معمولا برای افرادی که میخواهند صدا ی گفت و گو به صورت کامل استریو وارد سعک آن ها شود میتواند در فواصل کوتاهی از وسیله ی جانبی میکروفن ریساند استفاده کنند و شما میتوانید تا فاصله ی50 متری از آن استفاده کنید.

وسایل جانبی سمعک ریساند

ReSound Unite Phone Clip+

تماس های تلفنی و صدای شفاف را مستقیم از سمعک های هوشمند خود به سمعک ریساند انتقال دهید.

میتوانید حتی در محیط های شلوغ و پر سر و صدا نیز مکالمات راحتی را تجربه کنید .و این وسیله به عنوان کنترل از راه دور عمل میکند.

مطالب مرتبط

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوازم جانبی سمعک ریساند و قیمت لوازم جانبی سمعک ریساند میتوانید با کارشناسان نوین سمعک بهترین شنوایی سنجی نماس بگیرید.

[تعداد: 16   میانگین: 4.8/5]
Call Now Button