021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

لوازم جانبی سمعک های زیمنس

لوازم جانبی سمعک زیمنس

معمولا افرادی که از سمعک های زیمنس استفاده میکنند علاقه خاصی به لوازم جانبی سمعک برای اتصال به تلفن همراه یا تلویزیون و همینطور وسایل بی سیم را دارند که ما در این قسمت برای شما تعدادی از لوازم جانبی سمعک زیمنس را معرفی میکنیم.

StreamLine TV

وسیله ای برای صدای با کیفیت تلویزیون

لوازم جانبی سمعک زیمنس

شما با این وسیله میتوانید صدای متسقیم و با کیفیت تلویزیون را از طریق سمعک خود به راحتی بشنوید و از شنیدن صدای کاملا شفاف تلویزیون لذت ببرید.

Remote control: easyPocket

از لحاظ عملکرد کاملا مشابه با minipocket ولی دکمه های بزرگتر برای افرادی که دوست دارند وسیله جانبی آن ها دکمه های بزرگتری داشته باشد.

لوازم جانبی سمعک زیمنس

EasyTek در لوازم جانبی سمعک زیمنس

فناوری آسان برای استفاده

لوازم جانبی سمعک زیمنس

آیا شما دنبال وسیله ای هستید که تمام قابلیت های اتصال به سمعک های شما را داشته باشد؟

این وسیله برای سمعک های  primax  طراحی شده و شما به راحتی به تمام وسایل مانند تلویزیون و دستگاه های پخش کننده موسیقی میتوانید اتصال دهید.

حتی میتوانید گوشی هوشمند خود را به راحتی به سمعک زیمنس خود متصل کنید و به راحتی از شنیدن صدا های دلپذیر دستگاه های پخش کننده صدا و همینطور صحبت کردن با تلفن همراه لذت ببرید.

StreamLine Mic

برای اتصال به گوشی همراه شما و همینطور وسایل بیسیم پخش کننده موسیقی و کامیوتر های شخصی به صورت مستقیم صدا را در سمعک شما پخش میکند و شما از یک صدای استریو با کیفیت بالا لذت خواهید برد.

همچنین به عنوان یک میکروفن راه دور عمل میکند و معمولا برای سمعک های رده NX  کاربرد دارد.

لوازم جانبی سمعک زیمنس

MiniPocket سمعک زیمنس

راه حلی ایده عال برای افرادی که گوشی هوشمند ندراند و دوست دارند حجم صدای سمعک خود را کنترل کنند و برنامه های تعریف شده در سمعک خود را تغییر دهند.

شما حتی میتوانید این وسیله را به جاکلیدی خود وصل کنید.

لوازم جانبی سمعک زیمنس

برای اطلاعات بیشتر و نحوه کارکرد با این وسایل جانبی سمعک زیمنس و مشاوره لازم را میتوانید از کارشناسان مرکز نوین سمعک برترین مرکز شنوایی در قیطریه اطلاعات لازم را دریافت کنید.

[تعداد: 15   میانگین: 4.8/5]
Call Now Button