021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

سمعک Cellion زیمنس – سمعک قابل شارژ پیشرفته

سمعک Cellion زیمنس

سمعک Cellion زیمنس – سمعک قابل شارژ پیشرفته

Signia Cellion یکی از اولین سمعک های قابل شارژ القایی، بی سیم و بدون کانتکت باتری در بازار سمعک و وسایل کمک شنوایی می باشد. باتری ها و سمعک های قابل شارژ در سال های اخیر نیز در دسترس بوده اند، اما هیچکدام از آنها به اندازه سمعک Signia Cellion راحت، هوشمند و ساده نبودند. این سمعک ها از نظر ظاهری نیز بسیار ظریف و کوچک می باشند و دید بسیار کمتری دارند. این سمعک ها فقط در مدل رسیور در مجرا یا RIC موجود می باشد و به دلیل این که مدل های داخل گوشی و نامرئی را نمی توان به صورت شارژ القایی شارژ کرد و همچنین برخی ویژگی های سمعک در مدل های داخل گوشی از بین می رود، سمعک زیمنس Cellion فقط در مدل های RIC ساخته و طراحی می شود.

 

سمعک Cellion زیمنس

 

ساخته شده با طراحی OneShell ، سمعک Cellion دیگر نیازی به تعویض باتری توسط کاربر ندارد. با استفاده از باتری های لیتیوم یون (مانند موارد موجود در تلفن های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها، سمعک های Cellion Primax حداقل به مدت 5 سال نیازی به تعویض باتری ندارند که این زمان میانگین عمر سمعک ها می باشد. در صورت نیاز به تعویض باتری سمعک، متخصص شنوایی ما در کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک نوین سمعک این کار را انجام می دهند. سمعک زیمنس Signia Cellion نیاز منظم برای تعویض باتری ها را حذف کرده است.

 

این امر هم به نفع کاربران سمعک و هم به نفع محیط زیست می باشد. برای کاربران سمعک های پیشرفته، سیستم های پردازشی سریع و ویژگی های پیشرفته، تمایل به استفاده زیاد و تخلیه باتری دارند. یکی از شکایات کاربران، مصرف زیاد باتری و پرداخت هزینه زیاد می باشد.

 

در عین حال، دفع باتری های سمعک سالیانه صدها میلیارد در محل های دفن زباله هزینه به بار می آورد. دفع نامناسب باتری های سمعک می تواند منجر به نفوذ به آب های زیرزمینی و آلودگی آنها می شود.

 

باتری لیتیوم یون Signia Cellion primax، مناسب و قابل استفاده آسان هستند و اعتماد به نفس کاربران به علت عمر طولانی آن بالا می برند. با استفاده از ویژگی های پیشرفته Primax ، Cellion تجربه شنوایی بی نظیر را برای کاربران فراهم می کند.

 

نحوه عملکرد سمعک زیمنس Cellion

 

Signia Cellion سمعک از نوع رسیور در مجرا RIC می باشد که از نظر رتبه بندی در رده IP68 برای محافظت از نفوذ آب و گرد وغبار می باشد. این سمعک دارای مولد های مخصوصی می باشد که تقریبا برای تمامی انواع مجرای گوش قابل تنظیم و استفاده می باشد و به راحتی در گوش کاربران جای می گیرد. باتری لیتیوم یون Cellion با یک بار شارژ کامل، 24 ساعت و با شارژ سریع 6 ساعت انرژی برای مصرف سمعک فراهم می کند.

 

شارژ کردن Signia Cellion با استفاده از رابط میکرو-USB استاندارد ساده است. کاربران سمعک زیمنس Cellion می توانند سمعک های خود را با هر منبع تغذیه سازگار با USB (لپ تاپ، آداپتورهای موبایل و …) شارژ کنند. سیستم شارژی سمعک Cellion 60 درصد انرژی بیشتری در مقایسه با سایر سمعک های قابل شارژ انرژی فراهم می کند.

 

مطالب مرتبط:

 

قیمت سمعک

 

راهنمای خرید سمعک

 

تجویز سمعک در منزل

 

فروش اقساطی سمعک

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button