021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

سمعک سیگنیا

سمعک سیگنیا

سمعک سیگنیا

سمعک سیگنیا (سابقا سمعک زیمنس) در سال 2015 به عنوان یک برند جایگزین سمعک زیمنس، در زیر مجموعه گروه Sivantos راه اندازی شد: “با Signia ، ما می خواهیم با بهره بردن از ارزشهای زیمنس در نوآوری و کیفیت فناوری ، برندهای برتر و پر کاربرد ایجاد کنیم.”

 

سمعک سیگنیا

 

سمعک زیمنس به عنوان یکی از قدیمی ترین مارک های سمعک در جهان ، در سال 1847 در برلین تأسیس شد. زیمنس اولین سمعک پشت گوشی در جهان را در سال 1959 و اولین سمعک داخل گوشی را در سال 1966 به بازار معرفی کرد. در سال 2015 ، زیمنس جایزه گلدن ادیسون را برای سمعک هلی Binax، اولین سمعک در جهان که عملکردش بهتر از شنوایی طبیعی در شرایط نویزی می باشد را دریافت کرد.

 

حتما بخوانید: سمعک زیمنس

 

Signia با تکیه بر تحقیق و طراحی سمعک زیمنس ، خود را بر پایه برخی از پیشرفته ترین فناوری های موجود در بازار برقرار کرده است. با محوریت بهبود زندگی افراد کم شنوا ، سمعک های Signia نوآوری های زیمنس را گسترش می دهند. با داشتن هر دو پلتفرم Nx و Primax ، سمعک های Signia نوید شنوایی صدای طبیعی و شفاف را می دهند.

 

Signia Nx: صدایی که طبیعی و شفاف

 

Signia NX با سمعک های مرسوم دو مشکل بلند مدت را برطرف می کند: شنیدن صدای خود فرد به طور طبیعی و تنظیم دقیق سمعک. سمعک زیمنس Nx مسئله صدای غیر طبیعی خود فرد را که توسط بسیاری از کاربران سمعک تجربه شده است، با پردازش صدای خود (OVP) حل می کند، و این گونه است که صدای خود را بطور مستقل از صداهای محیطی اسکن می کند و با پردازش مجزای آن صدای شما را طبیعی می کند. یک مطالعه جدید نشان می دهد که میزان پذیرش صدای خود فرد با سمعک Nx را 75 درصد بهبود می بخشد. علاوه بر ارائه ویژگی های فوق العاده شنوایی با پلتفرم NX، راه حل صوتی OVP Nx باعث بهبود شنیداری و تشخیص گفتار به صورت کلی می شود.

 

سمعک های زیمنس NX، با استفاده ازe2e Ultra HD ، شنوایی دو گوشی را فراهم می کنند که باعث افزایش درک صدا و وضوح طبیعی و بی دردسر صدا در هر محیطی می شود. سایر ویژگی های Nx شامل حذف پیشرفته فیدبک و یک سیستم طبقه بندی است که از محرکات صوتی ، حرکتی و تشخیص صدا برای اطمینان از حصول شنوایی طبیعی استفاده می کند. پلتفرم Nx که با Signia TeleCare در ارتباط است ، به شما اجازه می دهد تا متخصص گوش شنوایی خود را به محض مواجهه با هر مشکلی ارتباط برقرار کنید و او سمعک شما را از راه دور در زمان واقعی تنظیم کند.

 

سمعک  Styletto

 

جدیدترین محصول از خانواده Signia ، سمعک Styletto یک سمعک فوق العاده ظریف و باریک از نوع مدل RIC (گیرنده کانال) است که بهترین طراحی سمعک نوین و مدرن را با فناوری Nx ترکیب می کند. همچنین دارای مدل قابل شارژ قابل حمل نیز می باشد که سمعک های Styletto را شیک و راحت می کند.

 

سمعک های Pure Charge & Go

 

Signia یکی از جدیدترین محصولات خود یعنی Signia Charge & Go را با نام “RIC نهایی” نامگذاری کرده است زیرا این دستگاه یک سمعک RIC (گیرنده کانال) است که هم با بلوتوث سازگار است و هم قابلیت شارژ. همچنین این برنامه مچهز به برنامه ابتکاری Telecare 3.0 برای پشتیبانی زنده از راه دور Signia است. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سمعک سیگنیا میتوانید با کارشناسان نوین سمعک تماس حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

 

قیمت سمعک

راهنمای خرید سمعک

تجویز سمعک در منزل

خرید سمعک قسطی

بیمه سمعک

خرید سمعک

 

[تعداد: 2   میانگین: 1.5/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button