021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

آشنایی با سمعک ویدکس

سمعک ویدکس

آشنایی با سمعک ویدکس

آشنایی با سمعک ویدکس

 

شرکت ویدکس انواع مختلف سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی را تولید می کند و هر کدام از این سمعک ها ویژگی های خاص خود را دارا می باشند. شرکت ویدکس سمعک هایش را در انواع مدل های ITE داخل گوشی، CIC که از سمعک ITE کمی کوچکتر است و به صورت عمقی تر درون مجرا قرار می گیرد، سمعک پشت گوشی و سمعک های رسیور در مجرا  RIC ارائه می کند. برای آشنایی با سمعک ویدکس با ما همراه باشید.

 

شرکت ویدکس اکسسوری و لوازم جانبی سمعک متعددی را نیز ارائه کرده است که سبب تسهیل استفاده از سمعک های این شرکت شده است. برنامه عادت پذیری ویدکس (Acclimatization Program) به کاربرانی که برای اولین بار از سمعک استفاده می کنند این امکان را فراهم می آورد تا سریع تر خود را با صدای سمعک وفق دهند. برنامه Widex Zen  منجر به کاهش میزان و آزاردهندگی وزوز در کاربران سمعک شده است.

 

سه مدل اصلی سمعک ویدکس شامل مدل های UNIQUE, EVOKE و BEYOUND می باشد:

 

UNIQUE

 

UNIQUE برای افراد با سبک زندگی فعال مناسب می باشد. این سمعک پوشش وسیعی از اصوات بلند و کوتاه را شامل می شوند و نرم افزار کاهش نویز باد بهتری دارند. علاوه بر این تکنولوژی  Sound Isolation در این سمعک ها منجر به تمرکز بر روی اصوات گفتاری و کاهش تقویت اصوات دیگر می شود.

 

EVOKE

 

EVOKE: طبق ادعای شرکت ویدکس، EVOKE اولین سمعک هوشمند واقعی می باشد. تکنولوژی SoundSense در این سمعک، داده های مشابه از تجربیات شنیداری بیمار را ذخیره می کند و در تنظیمات بعدی به صورت خودکار ترجیحات شخصی کاربر را در تنظیم اعمال می کند. به عنوان مثال EVOKE می تواند تشخیص دهد شما در منزل هستید یا بیرون و تنظیمات را بر اساس موقعیت شما بر روی سمعک اعمال می کند.

 

در مدل های BEYOUND تمرکز بر روی تلفیق شنوایی با نرم افزار BEYOUND می باشد. با این نرم افزار شما می توانید ولوم صدای دو سمعکتان را خودتان با یکدیگر تنظیم کنید، جهت میکروفون، کیفیت و راحتی شنیداری را به راحتی خودتان تنظیم کنید.

 

قیمت سمعک ویدکس

 

ویدکس برای رده های مختلف بر حسب تکنولوژی به کار رفته قیمت های متنوعی را شامل می شود و به طور خلاصه 3 مدل اصلی آن را در زیر آورده ایم.

 

مدل

قیمت

UNIQUE

3/5  تا 7 میلیون

EVOKE

3/5 تا 8 میلیون

BEYOUND

3 تا 9 میلیون

 

خرید سمعک ویدکس

 

شرکت ویدکس سمعک هایش را به صورت مستقیم به خریداران نمی فروشد. و سمعک را به کلینیک های شنوایی سنجی و ادیولوژیست ها و نمایندگی هایش ارائه می دهد و دلیل آن هم این است که سمعک قبل از استفاده نیاز به تنظیمات خاصی توسط متخصصین شنوایی دارد و این کار تنها بر عهده متخصصین شنوایی و ادیولوژیست می باشد. کلینیک شنوایی سنجی نوین سمعک از نمایندگی های معتبر شرکت ویدکس می باشد و شما می توانید برای خرید سمعک ویدکس و یا دریافت خدمات پس از فروش به کلینیک نوین سمعک مراجعه فرمایید.

 

به طور کلی ویدکس برای انواع مختلف کم شنوایی، سمعک های متنوعی دارد و می توان برای هر افتی سمعک مناسب انتخاب کرد. علاوه بر این از مزایای خوب خرید سمعک ویدکس، خدمات پس از فروش مناسب این شرکت می باشد.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button