021-22238983

09120177687

تبریز، پاستور جدید، مابین طالقانی، حاج جبار نائب

ساختمان پردیس، طبقه 4

تهران، شریعتی، ۳۰۰ متر بالاتر از مترو قیطریه

نبش کوچه نبوی،ساختمان پزشکان ۲۰۱۶، طبقه3واحد ۱۵

جدیدترین سمعک ویدکس

جدیدترین سمعک ویدکس

جدیدترین سمعک ویدکس

Widex در سال 1956 در دانمارک تأسیس شد و اکنون ششمین تولیدکننده بزرگ سمعک در جهان است. Widex متعهد به توسعه فن آوری دیجیتال است و منجر به دستیابی به صنعت هایی مانند اولین سمعک دیجیتال در دنیا و فناوری بی سیم شده است. Widex با تحقیق و طراحی خود به تعهد خود یعنی صدا با کیفیت بالا و ابتکار آفرینی ادامه می دهد. همه سمعک های ویدکس علامت تجاری Widex Sound را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. Widex Sound دسترسی افراد کم شنوا به طیف کاملی از صدا را فراهم می کند. صداهای آرام را تقویت می کند و از راحتی صداهای بلندتر اطمینان حاصل می کند. سمعک های Widex کاملاً قابل تنظیم و قابل انعطاف هستند. سمعک ویدکس صدا را برای کاربر شخصی سازی می کند. با معرفی جدیدترین سمعک ویدکس با ما همراه باشید.

 

سمعک ویدکس BEYOUND سازگار با آیفون

 

BEYOND جدیدترین نوآوری از Widex است. به عنوان یک سمعک سازگار با آیفون، BEYOND از طریق بلوتوث یا لوازم جانبی DEX به تلفن هوشمند شما متصل می شود. با اتصال بی سیم ، BEYOND به شما امکان می دهد تماس های تلفنی ، FaceTime ، موسیقی ، فیلم ها و سایر رسانه ها را مستقیماً از طریق iPhone به گوش خود منتقل کنید.

 

با برنامه موبایل BEYOND در iPhone شما به راحتی می توانید کنترل و تنظیمات سمعک را انجام دهید. هنگامی که تغییرات خود را انجام می دهید، برنامه BEYOND به طور خودکار تنظیمات برگزیده شنوایی شما را بر حسب مکان جغرافیایی با GPS تنظیم می کند. با بازگشت به این مکان، سمعک شما بطور خودکار تنظیم می شود. این فناوری بدون در نظر گرفتن اینکه کجا هستید و یا به کجا می روید، تجربه شنوایی طبیعی و با کیفیت را برای شما در هر مکانی را فراهم می کند. با استفاده از برنامه BEYOND ، با سهولت و اسانی می توانید تنظیمات مربوط به میزان بلندی صدا، ویژگی های برنامه و تنظیمات برگزیده شنوایی را تنظیم کنید.

 

از ویژگی های سمعک BEYOND می توان به فناوری ورودی صدای واقعی، کاهش نویز و مدیریت SMARTWIND اشاره کرد. این ویژگی ها به شما امکان می دهد صداها را در طبیعی ترین حالت خود تجربه کنید ، در حالی که می توانید تنظیمات پشت صحنه را برای اطمینان از راحتی و وضوح انجام دهید. BEYOND عمر باتری طولانی دارد و به عنوان سمعک RIC موجود است.

 

سمعک BEYOND اولین سمعک با سه گزینه اتصال بی سیم می باشد. کاربران سمعک ویدکس فوراً به گوشی های آیفون، T-Coil و طیف کاملی از راه حل های ارتباطی DEX متصل می شوند.

 

جدید ترین سمعک UNIQUE ویدکس

 

سمعک های UNIQUE یک تصویر صوتی گسترده را برای استفاده کنندگان سمعک ضبط می کند و باعث شفافیت در هر دو محیط با صداهای بلند و آرام می شوند. UNIQUE با داشتن یک سیستم عالی کاهش نویز باد، صدای کامل و بی نظیر را در خارج از منزل برای کاربران فراهم می کند و این امر را برای کسانی که دارای سبک زندگی فعال هستند مورد علاقه خود قرار داده است.

 

همچنین UNIQUE به ویژگی هایی مجهز است که به طور خودکار می تواند وضعیت شنوایی کاربر، متعادل کردن و تحلیل صدا را تشخیص دهد تا از تحصیل طبیعی ترین تجربه شنوایی اطمینان حاصل شود. UNIQUE طیف کاملی از صدا را در اختیار شما کاربران قرار می دهد و مخصوصاً در تهیه صدای واضح در برابر سر و صدای پیش زمینه چالش برانگیز مفید است.

 

سمعک های UNIQUE ویدکس در سبک های زیر موجود است: سمعک نامرئی، سمعک داخل گوشی، سمعک RIC و سمعک پشت گوشی

 

 

WIDEX ZEN

 

وزوز گوش ، «زنگ گوش» در 80 تا 90 درصد موارد کم شنوایی ظاهر می شود. Widex به این بیماری رایج و در عین حال ناامید کننده با درمان ZEN Tinnitus درمانی پرداخته است. ZEN یک سیستم جامع و کامل چهار قسمتی است که شامل مشاوره ، تقویت (برای تحریک گوش و مغز و جلوگیری از جبران بیش از حد)) ، تونهای فراکتال است که به صورت احتیاط و با هدف ایجاد آرامش و تأمین تحریک آکوستیکی و آرامشی همراه با تمرینات رفتاری و مدیریت استراتزی های خواب انجام می شود.

 

ZEN Tinnitus Therapy در سمعک های Widex تعبیه شده است. Widex برای کسانی که وزوز گوش دارند ، اما دچار کم شنوایی نیستند یک راه حل شنوایی تنها برای وزوز گوش با نام ZEN2Go ارائه می دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین سمعک های ویدکس می توانید با کارشناسان نوین سمعک ارتباط برقرار کنید.

 

مطالب پیشنهادی:

 

قیمت سمعک

 

راهنمای خرید سمعک

 

انواع سمعک

 

سمعک زیمنس

 

سمعک ویدکس

 

جدیدترین سمعک ها

 

 

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
مدیریت
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Call Now Button